albanese hotel

Јас сум Бану, висок 1.80 метри, темнокос, убав на свој начин, како модел според она што го велат луѓето околу мене. Јас сум средна ќерка на семејство кое работи во близина на крајбрежјето Текирдаг, кое дојде тука да работи пред 10 години. Бидејќи моето семејство е конзервативно селско семејство, патував и се облекував поограничено од девојките тука. Татко ми се грижи за техничките работи на локацијата, како што е греењето, мајка ми оди на работа во домаќинството. Мојата ќерка има 23 години и е во брак. Исто така, има еден професор кој оваа година е добитник на наградата.

Почнав да ги читам секс приказните тука, со совет и инсистирање на мојата девојка Ебру, која дојде на одмор од Истанбул и со која се дружев многу добро. Не ја прочитав кога завршив средно. Морав да останам дома и да им помагам на мајка ми и татко ми. Во текот на летото, Ебру доаѓал на одмор, престојувал во Текирдаг додека не се отвориле училиштата, а потоа се вратил во Истанбул. Ебру беше многу опуштена личност бидејќи нејзиното семејство беше во добра состојба и таа беше единствената ќерка во куќата. Иако се видовме само во текот на летото, Ебру беше единствениот пријател со кој имав многу добри односи. Ова лето, таа повторно дојде.

Кога бев со Ебру, моето семејство ми дозволуваше да патувам и да одам на море поудобно. Иако живееме покрај морето, јас не одев многу на море, само ако отидовме како семејство кога сестра ми дојде кај нас, или Кога Ебру и нејзиниот татко добија дозвола од татко ми. Повторно беше крајот на летото. Ебру рече дека нејзиното семејство ќе се врати, но таа ќе остане уште 10 дена (додека не се отворат училиштата). Сакаше и јас да дојдам, за викенд да одат во летна куќа на роднина и да се вратат во понеделник. Реков дека моето семејство нема да го дозволи тоа, дека можам да дојдам само ако татко му добие дозвола од татко ми. Исто така, го прашала и својот татко.

Таткото на ебру (Мустафа брат) имаше 45 години, атлетски, висок и харизматичен. Бидејќи беше во добри односи со татко ми, ми даде дозвола поради инсистирањето на татко ми. Во петокот наутро, Јас, Ебру, брат Мустафа и неговата сопруга, тетка Гüç, отидовме кај нивните роднини каде што престојувавме. Летната куќа каде што отидовме беше летна куќа на тетка Ебру. Вујкото, вујкото и синот На ебру, Каан ни посакаа топло добредојде и се населивме во летната куќа. Додека се подготвувавме да одиме на море откако ручавме, добив повик од Истанбул. Бабата на ебру се разболела и ја однеле во болница. Кога целото семејство требаше да се врати во Истанбул по овие вести, Мајката на Ебру му рече на својот сопруг: “Мустафа, ти остани со децата, ние ќе одиме со мојот шура и мојата сестра и ќе направиме се што е потребно.”реков. И други ги одобруваат.

Затоа, Јас, Ебру, Синот на нејзината тетка Кан, и таткото на Ебру, Мустафа остана. Откако ги испративме, веќе се подготвувавме за морето и отидовме на море… Додека Ебру, Кан и јас пливавме во морето, Брат Мустафа се сончаше покрај морето. Во морето, Ебру и Каан се шегуваа и се покажуваа еден со друг. Бев малку колеблив и плашлив, пливајќи малку подалеку од нив. Се случи нешто навистина интересно што ми го привлече вниманието. Кан ги допираше градите и колковите На Ебру, додека Ебру и кажуваше на Каана дека нејзиниот татко може да го види, за да остане опуштен. Долго време ми беше досадно и отидов на страна. Се поздравувам и лежам до Брат Му Мустафа. Брат Мустафа беше во костим за капење и испакнатоста на неговата предна страна беше многу очигледна, бев веднаш навлечена.

Братот Мустафа насмеан рече: “Не, Бану, ти си тивок, зошто не пливаш?”реков. Само реков, ” Па… Не сакам да пливам многу, дојдов за твое добро.”Реков. Братот Мустафа рече: “Ви Благодарам, ви благодарам што не не повредивте.”почна да ме прашува што правам и како го поминувам времето, кога се појави темата, дали има момче или не. Му реков дека тоа беше само еднаш Во Средно Училиште до денес, и дека некој работи на нашиот сајт сака да биде пријатели со мене цело време, но јас не го прифати тоа, бидејќи се плашев од мојот татко. Ебру и Кан тогаш дојдоа кај нас, рекоа дека ќе одат во шведска маса да земат нешто и побараа дозвола.

Неговиот татко, исто така, им даде дозвола, тој ги замоли да ни купат сладолед и вода. Седевме, седевме и разговаравме. Беше попладне кога слетавме на плажата и немаше многу луѓе. Во еден момент, реков, ” Мустафа брате, ќе одам да го видам И Ебру.”Реков. “Се разбира!”додека одев во бифето, забележав дека луѓето се бакнуваат зад штандовите што се менуваат. Кога се приближив малку, видов дека Се Ебру и Каан, речиси се онесвестија, усните им беа залепени заедно како да ќе се јадат еден со друг, Каан го галеше Ебруовиот задник. Бев шокиран. Но, ова не е прв пат Да го гледам Милан на ваков начин. Ебру беше многу опуштено девојче и вакви работи беа нормални за неа. Но, Ова беше различно, Кан беше син на неговата тетка. Ги гледав долго време, не ме забележуваа.

Се гушкаа малку повеќе, и додека беа на пат кон бифето, јас им се јавив. Ми рекоа дека виделе еден нивен пријател, разговарале со него и дека одат во бифе. Ебру рече дека можам да дојдам во бифето ако сакам. Но, реков дека ќе се вратам кај татко му и ќе се вратам. Само кога стигнав кај татко му, татко му ми рече дека има работа во компанијата, дека има работа во компанијата, дека ќе се грижи за неа онлајн, дека можам да го чекам Ебрусот и да се вратам со нив ако сакам. Реков дека сакам да се вратам во колибата, дека ми е досадно. “Секако, дојди!”реков.

Тој, исто така, се јави Во Ебру и рече дека ќе се вратиме во летната куќа и дека треба да дојдат во летната куќа кога ќе завршат со нивната работа. Брат Мустафа отиде на компјутер. Одлучив да отидам во тоалет и да се истуширам. Отидов во мојата соба, го оставив пешкирот и ја подготвив облеката што ќе ја носам по тушот, а потоа го направив својот пат до бањата со мојот костим за капење. Бев шокиран кога ги симнав ремените од мојот костим за капење и влегов во бањата, мислејќи Дека Мустафа брат Е компјутер. Брат Мустафа беше во бањата гол и требаше да се истушира. Подуената предна што ја видов на плажата во нејзиниот костим за капење, овој пат беше пред мене со се.

Додека го гледав неговиот огромен кур во изненадување, тој гледаше во моите гради, кои се обидов да ги покријам со мојата рака. По мојата вчудоневиденост помина, јас реков, “па, мислев дека сте на компјутер, жал ми е…”Додека Мустафа брат ми пријде и ме замоли да дојдам, бидејќи бев многу убава. Бев замрзнат. Тоа беше прв пат да се соочам со вакво нешто. Имав видено Само Ебру како води љубов со мажи, а сестра ми како води љубов со мојот шура. Брат Мустафа рече дека можам да го допрам ако сакам. Се уште не можев да дојдам до моите сетила и реков со тоа изненадување, “па, ова е прв пат да го видам…”. Брат Мустафа ми се стегна за усните и почна да се бакнува. Не можев да одговорам под влијание на она што го видов денес.

Тоа ми се допадна, тоа беше првиот пат кога ме бакна маж. Брат Мустафа ме повлече кон него, тој се уште ме бакнуваше, ги стискаше моите гради и колкови со рацете, додека ми кажуваше да се чувствувам удобно, дека ме најде многу убава, дека ме сака. Не можев да го сторам тоа, не можев да одговорам, но ми се допадна. Мустафа брат, кој силно ме прегрна, го повлече мојот костим за капење надолу и ме остави голи, ја зеде мојата рака и ја донесе мојата рака на неговиот кур. Раната беше голема и дебела. Од некоја причина, дебелите курови што ги читав во секс приказни ми дојдоа на ум во тој момент…

Му го држев курот во рака, тој сакаше да го милувам, а јас само го завиткав. Го правеше тоа напред-назад, ме галеше по задникот и пичката, ми ги стегаше градите и ми ги бакнуваше усните, ме правеше многу пијан од задоволство. Толку уживав во тоа што чувствував како пичката ми се наводнува. Му го стискав курот во раката и му ги лижев усните. Му се допадна мојот чуден бакнеж. Повторно ме прегрна, ми го лижеше вратот, ми ги гризеше градите ме турна од рамената и ме натера да клекнам пред него, “Лижи!”реков. Реков дека никогаш порано не сум го направил тоа, дека не знам како. Сакаше да ми го стави курот во уста, но кога ми се згади, ме крена, клекна пред мене и ме заеба. Ми ја лижеше пичката толку брзо што ме полудуваше. Во меѓувреме, тој ми правеше дупка во газот со неговите прсти… сега бев целосно пресреќен.

За прв пат во мојот живот, имав секс со некој на возраст од татко ми. Брат Мустафа водеше љубов многу добро, но прстот што ми го стави во газот ме боли. Биран рече: “Упс!”Почнав да протестирам. “Што се случи, те боли ли љубов моја?”тој учтиво ме праша. “Мустафа брате, ова е прв пат да доживеам вакво нешто, мислам дека она што го правиме е погрешно!”Сакав да се противам. Но тој рече: “не ме викај брат, ниту љубов моја! Не грижете се, ќе биде добро!”Ме натера да клекнам пред него повторно. Сакаше да ми го стави курот во уста, но не можев да го земам, беше дебел и не сакаше да ми влезе во уста. “Бакни го, лижни го!”реков. Само што почнав да се бакнувам и лижам кога ми ја повлече косата. Една работа ми беше да ја отворам устата од болка и дебелиот кур да ми влезе во устата. Устата ми изгледаше како да ќе ми се искине, се чувствував како да ќе повратам. Но брат Мустафа не ми дозволи да го извадам, тој ми ја држеше главата и за малку ќе ме стискаше од уста. Сега повторно се наводенив. Брат Мустафа не можеше да издржи премногу долго и почна да ејакулира во мојата уста. Вкусот е ужасен, а има и премногу. Се чувствував како да се давам. Јас насилно го извадив од мојата уста, и кога го извадив, почнав да повраќам во мијалникот…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

pornos frei porno deutsches porno iphone porno kamera porno student porno blonde porno creampie porno massage porno sleeping porno mom porno sister porno