Advertising

bulgarian hotel


Здраво пријатели, јас прво би сакал да го критикувам дека овој сајт
одамна прочитав, но тие сакаат да го направат, не од човек
во јазıı.да влезат во такви сајтови смешно гелир. но добив случаен
прочитај ми се допадна Умеда да ги кажам моите искуства од кариерата на јани.б. истиорум.б)
18 јаşıдајı.јаз фонтана-бањи во јас работам
во дискотеката. Јас сум средношколец. Минатото лето повторно бев на дискотеката. Влегува девојка.
Можеби
имала една
пиј. Добро го дадов. Околу 3:30 часот во
ноќ, сега забава во диско беше завршена, како што знаете, во тоа време
Сексот е повеќе од забава. Некои одат во хотел, некои во диско. Таа жена
беше многу осамен. Беше убава, но не сакав да бидам со неа. Бидејќи Јас
вети друга жена. Отидов кај неа и реков ако сакаш, ќе те испуштам
возете ме до вашиот хотел. Рече дека е во ред, но нема злоба. Се смеев.
Го прашав братот Баран , сопственикот на диско, за клучевите од колата.
Ја оставив дамата пред хотелот. Сакав да ти кажам добра ноќ и да избегам бидејќи
друга 19-годишна жена ме чекаше во нејзиниот хотел.
I
им ветив дека ќе дојдеме. Отидов кај девојката и само што се симнував,
Сфатив дека торбата на другата девојка е во колата.
Отидов да видам дали има свои лични предмети. Отидов во неговиот хотел и го најдов бројот на собата.
Тропнав на вратата. Кога ми ја даде торбата, ми се заблагодари
јас. Изгледаше секси кога се истушираше . Тоа беше
јас сум на ред. Реков дека нема да ме пуштиш внатре. И секако дека ги поздравува. Девојката ми раскажа за својот живот . Нејзиното семејство живее во Германија.
јаşıормуş.тоа е нешто што е аналı.биş иç ти дедим.таб на
виски дали тој зеде голтка од деди.виски бıı.гериç кариера многу
незнаењето би го направило сархоş.има клучеви од колата од дерекедејди.бир
ме примија и ми рекоа да дојдам. каде што рече фантазијата деди.араба како луд
се обидувам да го користам .Стигнавме на плажата. Ја сопревме нашата
автомобил. Ми се залепи на усните. И јас го сакав тоа, како лудо. Се бакнувавме околу половина час.
Беше многу згоден. Како да се тепавме во кола. Ми го зеде курот во уста . Тој
го знаев ова. Беше многу професионален. Со него патував безброј пати,
никогаш не сум видел некој што пее така. Многу добро ја користеше устата. Го лижев
неговите цицки.
Беше многу лесно. Ја тргнав
танга и ја напои пичката со тупаници. Тоа беше како да стенкаше од внатре
. Додека и ја лижев пичката, таа со задоволство ми ја вадеше косата. I
не можев повеќе да издржам. Го зедов мојот кур и почнав
да ја прегазам нејзината пичка.
Си заминав полека. Тогаш ја зголемив брзината толку многу што автомобилот
Тоа беше како да се извори на шпигот ќе излезе. Го вадам кога ќе ејакулирам и не ејакулирам.
Со ефектот на алкохол, девојката имаше ејакулирана 3 пати, а јас се уште
не сакав да ејакулирам, бидејќи јас дојдов до заклучок со користење на моите претходни искуства. Кога не ејакулирате
само што излегува, тече толку многу. Ин
сакав да и покажам. Ни го сврте грбот и
Почнав да и влегувам во газот. Таа имаше многу форма на задникот, но никој не можеше да ужива во неа од грб, отидов и пирс
нека седат брзо 5 минути . И двајцата се потевме и веќе беше жешко. Исто така сакав да се опуштам . .Полна иднина

времето започна со саксо со 2 раце. Додека ејакулирам, тој врескаше
и повеќе ејакулирав така што се договорив. После ејакулација. Бевме заедно во морето. Еднаш се најдов во
морето. Посебно
одење напред и назад во морето ги прави луѓето повеќе вознемирени. И потоа добивам
облекувај се и вози. Отидовме во хотелот на девојката со него. Се истуширав и отидов во хотел.
Ноќта дојде, но јас
не сакав повторно да имам секс со неа, меѓу сите тие девојки. Таа вечер бев со друга девојка. Бев со друг
девојките секоја вечер бидејќи работат во диско има различна харизма,
девојките добро знаат… .е-пошта
но, јас не зборувам во мзн, би бил благодарен ако ми испратите е-пошта.
Дамите ми се предност. Можеш да кажеш ајде, но ти
не ме виде.

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 36  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In