Advertising

catwoman hotel


Г-ѓо пријатели, јас сум од измир. Овој инцидент ми се случи мене
и вистинско е. Го најдов ова место и сакав да го споделам.
Инцидентот започна пред 4 месеци. Дозволете ми прво да се претставам себеси, ако сакате.
Јас сум 1,75 метри висока девојка со црна коса и зелени очи. Имам 18 години и
крај на часот. Мојата фигура е прилично добра. Моите колкови се како камења, ако ги видиш моите гради, твојот ум ќе
П: Јас не сум девица. Како и да е, како што можете да видите, јас сум
многу секси девојка и сакам ебење многу
муч. 4
пред неколку месеци, се вратив од училиште по уште еден досаден ден. Мојот брат има 20 години
патем, стари години. Одам во училницата. Имав вечера и некоја мрежа
Реков дека ќе го носам. Како и да е, кога реков малку мсн лице или нешто слично, 2 часа поминаа. Часот е 6
. Брат ми тропна на вратата и отидов и ја отворив вратата. Па, како што знаете, со оглед на времето
секогаш е жешко во Измир, тој ден, носев тенко тело и
сино мини здолниште под мене. Мирише ми на вкусно:)
Немав ниту градник под мене. Како и да е, дојде сестра ми. “Добредојде бро”
Реков јас. Тој рече: “добредојдени сме, многу сум гладен, јелизз, ве молам подгответе нешто”
”. Реков”добро”. Отидов во кујната
подготвив нешто за јадење и му се јавив на брат ми. Влегол во кујната и почнал да јаде
. Бев со него и пушев. моите родители
биле роднини и не доаѓале 4 дена. можете удобно да пушите
Можам да пијам дома. КАКО и да е ХД, тогаш брат ми ја заврши вечерата и неговиот пријател Окан
се јавив. тој е соученик. Ќе дојдат кај Нас Со Серкан. Мојот брат
рече:” Добро, Ајде, ајде ” хд Во Секој случај, ги знаев и двете, тие беа добри
деца. тие се премногу убав хд :П како и да е, половина час помина, тие
тропнав на вратата, па отидов и ја отворив вратата . дојдоа велејќи:” убав бик дуук ” хд кога ми ги видоа брадавиците, полудеа, претпоставувам хд, влегоа внатре и седнаа до брат ми. И јас седнав. Гледав ТЕЛЕВИЗИЈА и тие разговараа меѓу себе. под мене

имаше тенок црвен танга и кога ја прекрстив нозете, моето здолниште дојде надвор
и мојот тон изгледаше како брат хд, кој забележа Дека Серкан внимателно ме набљудува
рече: “Серкан, хајрола?”реков дека Серкан е шокиран. “Ништо брат, јас сум потопен
“тој рече д-р. окан гледаше во мене незабележано од време на време
да се биде проститутка на пријателите на брат ми до брат ми беше возење мене
чудак. Знаев дека и двајцата сакаат да ме ебат сега
но, единствената пречка беше мојот брат 🙁 Како И да е, тие дојдоа и тие се случува да се погледне во нешто од
компјутер. Потоа ми се јавија. Од компјутерот што ми се јави. Бидејќи добро разбрав од компјутерот.
Отидов и го поправив. Тогаш мојата сопруга внимателно ја свртила главата да види дали е тоа во ред. I
тој седна отспротива на седиштето. Стоев. серкан полека
тој ја стави раката на мојата нога: П почна да ме гали. Се изненадив од хд
Погледни го копилето, погледни го брат ми
. Како и да е, не ми пречеше
и само продолжи да стои. серкан ја дигна раката и почна да ми го допира задникот и се галеше
мојот тон :П ммммммммммммммм што
задоволство што имав но: П до мојот брат неговиот пријател се предаваше
мој
дупе
започна, не можев да го поднесам повеќе хд :П беше премалку
Јас веќе знам хд и двајцата сакаат да ме ебат :ППП
оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, дончо штипјанчето
. Размислував како да се заебам со овие :/
не можев да смислам ништо. уффф сакав да се ебат чудно јааааа
и двете ми го лижеа газот. Како и да е, за момент, тие беа запрепастени од мојот брат
гестикулација и двете од нив се повлече своите раце. Јас реков уффф и отидов во мојата соба и
легни на мојот кревет. Брат ми ми се јави од внатре.
“Јас сум, рече, “земете нешто да се напие од кујната .”Го кажав добро, брате. Отидов во кујната
го извадив кокаинот од шкафот и во тој момент почувствував нешто зад мене. тоа беше
серкан. Тој рече дозволете ми да ви помогне, па реков во ред драги хд
Знам дека ти реков дека сум бил во хд неговиот кур беше како камен.
тој речиси прободен неговите панталони хд: П во секој случај,
ги ставивме очилата на послужавникот. Тогаш го зедов послужавникот во мојата рака и додека одев, тој ми го триеше задникот зад мене
назад. Сакам да те ебам јелиз рече: П рече дека си многу убава
П го погледнав и само се смеев лесно, намигна и продолжи да оди
хд јас ќе бев малку срамежлив, се разбира хд :ПП не може да го даде веднаш
како и да е, започнав да пијам кока-кола. Отидов во мојата соба. Мојот брат и неговите пријатели, исто така, отиде кај мене
собата на братот. Знам дека ќе гледаат порно за сигурно хд 10
минутите поминаа. Ги гледав како гледаат порно хд :П што абазалар јааа ксд сопруг
не можев да најдам девојка за ебење во измир вала хд мислев да ги погледнам малку.
сите имаа курови во рацете
Бев лут. водата беше распуштена од мојата пичка mmmmmmmm сакав да се fucked толку многу
што не можам да ви кажам, мммммммммм “реков:” сега човек ќе
“да ти ебам мамето”. на него висеше,
гледање порно . ја паркирав пичката и ги галев градите додека ги гледав.
мојот најголем кур брат имаше хд 20 см или така нешто. хд си мислев себеси ” уффф пчела
брат, не знаевме што кур си имал, што имаат девојките
помина под тебе . Реков ,не можеш да го ебеш тој твој брат.
Ми се смачи од курот на брат ми :П Серкан и ок куровите беа 16 см или така нешто. Како И Да Е, Јас
отидов во собата и мастурбирав. Си ја допрев пичката со рака.
Имав педесет години. Тогаш имав долг и дебел молив и го зедов
почнав да го лижам. да ви кажам, полудев. 3 внатре живеат луѓе
а јас мастурбирав тука. Полудував. Ебење
јас си реков на себеси. Еби го, колку што сакаш. ти се курчиш
внесете го настанот и еркеклериммммммммммммммммммммммхххххххххх
АМИ да Оххххх влези АМА, мој драг абимммммммммммммммм серканı милмммм мојата уста брадавица е
бебињеммммммммммммххххххххррс дупе мој кур битанеммм Охххххххх
еркеклеримммммммммм ебам ме доиасıаа да оххххххххх драг абимммм ебам
сестра дек Охххххххххххх оф оф оф оф оф оф оф оф оф оф оф оф оф оф оф оф оф оф оф оф оф оф оф оф оф дончо штипјанчет о
олууурррр е уууфффмммхххххх хи иииодум катастрофални на начин
. потоа доаѓа серкото. ме виде како се милувам и веднаш
Ја затвори вратата и скокна на мене. ми го стави курот во уста. колку убаво
мојот кур мммммм веднаш почнав да го лижам. Потоа се соблеков и бев старк
. тогаш окан и брат ми дојдоа хд бев шокиран официјално хд ок окан
а серкан ќе ме ебеше, а брат ми беше решен да ме ебе хд јас
никогаш порано не сум почувствувал и не сум размислувал за такво нешто кон брат ми.
Да бидам искрен, бев изненаден. Како и да е, си реков себеси, ” Што Ако го даваш
Синот на јелиз Елин, еби се цела ноќ. Реков: да не му го дадеш на брата си, кој крвари
? тажно момче, запален е, сака да те ебе

Го дадов правото. Секоја жена сака да има убава и секси девојка
како тебе “тој рече и се смееше хд потоа реков” не се облекуваат толку секси
но, вие не слушаат цнм” тој се смееше и се смееше повторно хд во секој случај, сега
можеш да му го дадеш на брат ти додека се ебеш, така? Но никогаш
кажи им на мама и тато добро? “реков. Јас реков, ” додека прашуваш, драг мој брату
Секако дека нема да ви го дадам јас, туку на оние на кои ќе им го дадам. “еби ме колку што сакаш
. “Нема да ти кажам, дете, не грижи се”
Реков и продолжив да му го лижам курот На Серкан. Серкан се соблече, А Потоа И Окан и брат ми
соблечени. брат ми ми го лижеше газот. оканса ми ги лижеше градите. оф оф оф оф оф оф оф оф дончо штипјанчет
среќа што бев луда што 3 момци ми лижеа хд … наскоро ќе ме ебат
тогаш брат ми ми го даде твојот кур и почнав да го лижам во устата. ”
мммммм мој драг брат ти кур ти е супер јаааа
“кажи ми зошто не ме ебеше цело време”, се насмевнав и продолжив. “О, бејби,
Се плашев од мајка ми и татко ми дека нема да ми го дадеш”, рече тој. Како и да е, тогаш
Го лижев тој сладок кур и брат ми почна да ми ја ебе пичката. Воздивна
длабоко ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
брат ми колку добро влезе во мојата слатка пичка.
тоа воопшто не личи на влез на човек. Тоа беше навистина слатко и пријатно.
потоа почна да влегува и излегува. Јас бев скокање на мојот брат и ние бевме
ебено лудо . серкан ми отиде позади грб и почна да ме ебе. окан
ми ја даваше на устата. јас бев ебан од 3 момци и јас бев
ужива во лудница.
Верувај ми, полудев гледајќи го лицето на брат ми и гледајќи го задоволството во тоа лице . ми беше големо задоволство…. Имав брат под земја
јас и тој се ебевме ужасно. Јас реков ахххххххххххххххххххххх
еби ме, човече. што има, никогаш не го вадете вашиот кур од моето срце јас
но, да ви кажам искрено задоволство ми беше.
Свршив 2 пати пред да трепнат. Бев ебен и во задникот и во
газ. задникот и устата ми беа полни со курови. братот и
серкан ги смени местата. брат ми почна да ми влегува од газот Серканда, мојата пичка.
би сакала да ги видам моите соиграчи, оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, оф, дончо штипјанчето.
тогаш окан ме заеба околу 1 час
и тогаш сите ми ејакулираа во устата. пиев сите од нив
сега брат ми и неговите пријатели ме ебат од време на време хд за да разбереш дека бев малку
месс хд но мојот совет за девојки, ако имате
брат ти мора да се заебавате со него;) барем му даде малку допир
. но еби се со брат ти

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
10 months ago155  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In