Advertising

dashisexy hotel


Здраво, Јас сум Вандан Гöкан, висока сум 1.67, тоа не е приказна што ќе ја раскажам, тоа е целосно заљубена во животот. Се оженив
Пред 3 години на 20 години. Кога бев сама, сопругата на Мојот сосед Али, отсекогаш сакав да имам добар вкус, дури и кога се бањав во умот, мојот единствен сон беше да го допрам твоето прекрасно тело. Се предомислив и ќе го заебев. Се оженив ,но зошто да ја заборавам? Поминував покрај

Гöкан се јави. Жал ми е, нема никој дома, можеш да ми помогнеш да го кренам каучот, ќе го извадам тепихот од под него. Ја искористив можноста и веднаш реков ок
. Нивната куќа беше преполна, но немаше никој друг освен него. Влегов во спалната соба
, ја кренавме софата, се забавувавме вадејќи го тепихот и оние прекрасни
градите беа точно пред мене, јас бев фокусиран на нив. Тој одеднаш ме погледна и рече: “што гледаш
?”Реков,” ти се допаѓа?”Јас реков,”
Кој не го сака?”Јас реков,” дали сакате да го видите појасно?”И одговорив, да, мојата
Боже, што градите беше таа, таа не носи
бра
. почнав да ги цицам нејзините краеви и таа беше воодушевено препуштена
И сега нема бегање. Ќе ја ебев жената за која сонував
. По цицање моите гради добро, јас соблече нејзиниот фустан во брзање и соблече надвор
облечете се веднаш. Само црни гаќи останаа на дното. Откако го лиже папокот, време е за
кутијата со мед. нејзината пичка мирисаше
па добро, прво јас
течеше мојот јазик на
нејзиниот базар, потоа го отвори со рацете. Ја ставав нејзината пичка на мојот јазик и ја вадев, мојата беше
толку тешко се плашев за момент се плашев дека ќе се скрши, таа рече дека е мој ред и кога таа ги соблече моите тренерки, таа
ја погледнав во лицето и се насмеав .
јас
Го стегав. Откако го лижеше темелно, тој дојде и седна на мојот скут, тој
го грабна мојот од дното и седна на врвот на него, и тој го зеде во одеднаш. Почнав
пумпање од дното толку многу што бев притискање како машина, а потоа
Ја свиткав од грбот кон предната страна, кучката ми ја плеснуваше топката од дното со раката, што ме натера да го направам тоа
побрзо.
Реков дека ќе го направам тоа прв, а тој се согласи. Тој
имаше нива крема за раце во неговата соба. Откако му ја лижев газната дупка, си го триев кремот на курот, и откако го триев, му ја ставив главата на него. Тој започна
да се притисне
. Се раскомотив. На почетокот боли, но потоа реков дека ќе уживате.
Не рече ништо. Кога тој рече бавно, тој се лизна во него како лоп.
Застанав некое време, а потоа почнав да
забрзајте Благодарам, можете да го направите тоа секогаш кога сакате, рече тој. Подоцна ни се придружи и невестата на неговиот вујко, Фатма.

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 33  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In