Advertising

dolorem hotel


Здраво, Јас сум Осман, само што се оженив, но се оженив малку доцна. Јас сум 32
години стар, жена Ми Сонгü беше 19 години, синот На вујко Ми Ахмет исто така имаше 19 години
имаше години, но сакаше девојка. Тоа е една година откако се омажив За Арзу на возраст од 18 години
. За време на одмор , отидовме во селото, синот на мојот вујко дојде со неговата сопруга, ние
вечерта ме посетуваше, седевме кај моите чичковци. На 18-годишна невеста беше најмалку 6-7 месеци од бременоста, нејзиниот стомак беше
отечено . Тој направи кревет за нас и неговиот чичко во иста соба, еден до друг . Патем, она што можам да кажам, бидејќи јас се оженив на уреден начин, поради мојата возраст и не се убави, бидејќи имам стомак.

Не можам да имам многу секс со жена ми поради тоа. Неговиот вујко е исто така многу убав и има
атлетско тело, а неговата сопруга е како бомба, но дури и оваа состојба на бременост беше привлечна.
Како и да е, жена ми спиеше на лево, чичко и спиеше на десно, па
бидејќи креветите беа заедно, спиевме на страна, среде ноќ,
Се разбудив, но не ги отворив очите.
Мојата Песнаü Ме прегрна и сфати мојот кур, но кога јас
ја погледна без да знае што се случува, нејзиниот вујко интервенираше (жена му мора да го стави во тоалетот во текот на ноќта
), тој ја стави стоката зад мојот пиле од назад, и тој оди напред и назад
. Сонгул се преправа дека спие, но го фрли газот назад и
му го забоде курот на Ахмет, како жена ми Да се ебе.
таа го фрла задникот назад, влече и танцува. Од една страна, тој ме закачи и
мојата глава на градите за да не ја видам..
По долго време, на жена ми и беше досадно со нејзиното стенкање и конечно имаа оргазам со нивните гласови оххххххх
и заспаа. Како и да е, по час или два,
Станав и изгледав како да одам во ВЦ. Жените од тетово се глуви, но
газот ми е влажен на плоштадот. I
лежеше зад 18-годишна Невеста, додека јас спиев, бидејќи тие беа протекоа во секој случај, ја отворив ватенка, јас нежно се стрча
мојата рака над нејзините колкови и стомак, а потоа ги допрев нејзините гради
како камења, брадавиците и станаа поостри. ја фрлив раката низ гаќите на
пиче си играв со клитроа и пиче усни плукајќи ми го средниот прст
Ја ебев полека. Сексуалните приказни доаѓаат и си одат. После тоа, мојата пичка наводнуваше
, тогаш бројот на прстите се зголеми на 2 и 3 Невестата се поти и се натопени. Тој
дојдов до крај, веќе го ставив моето мало во неговата пичка. Се исплашила зошто била бремена
и ја ебев полека, но невестата мора да има
никогаш не јадела петел за време на бременоста, претпоставувам дека пичката и горела, почнала да стенка
, таа мислеше дека нејзиниот сопруг ја ебе, таа веројатно таа доби нејзиниот задник целосно обвиткан околу мене ,
Ја ебев.. потоа реков што и да се случи, го напојував со тоа што го боцнав и го буткав
крајот во моето
задник (очигледно се заебани во последно време само во случај детето да падне)
. Станав и заспав во близина на жена ми. Утро сите радост
Појадувавме во текот на ноќта како ништо да не се случило, а најмногу од сите
мојата дама се насмевна. Тој ден, отидовме во
враќајќи се повторно во Анкара, мојата сопруга инсистираше на тоа дека го сакам селото толку многу што треба да останеме уште 2-3 дена
за вкусот да не биде на моето непце, и прифатив. Тоа
попладне, отидовме во градината поле, мојот
додека трчав на терен, одбравме дињи и лубеници, потоа огладневме, Дентığ Рече: “ние
ја оставив храната под сенка во потокот, ќе
дојди и земи ја храната.”Тој рече како ќе ја донесеш мојата сопруга Ахмет сама и јас ќе дојдам и јас
Тоа Го сакаше Ахмет. Како и да е, чекавме со невестата, чекавме
нашиот некако не излегува од потокот, потоа отидов до дното на потокот.
Добив исклучување на врвот и погледна со мојот куцам нога и што треба да видам како што очекував
?? Ахмет ја зема нашата женска во скут и ја ебе.. Песнаü ајде,
Ахмет, имаш толку убав кур, Арзу е многу среќен, мој човеку
е мал. Не разбирам, тој е уморен веднаш, вели тој. И Ахмет
вели дека си многу среќен од сега па натаму, ќе те ебам додека не се најадеш, не грижи се, тој
рече дека ќе дојде во Анкара и ќе ја ебе оваа убава пичка.. Песнаü рече ајде, љубов моја
доцниме, ќе се запрашаат за нас.. Но Ахмет
вели дека тоа не е лесно во текот на ноќта, но ако го даде од позади тој вели дека ќе свршам,
мојата сопруга вели не, јас никогаш не го даде од позади. Баш кога реков дека мојата добра жена не ја дупела
Барем, Ахмет тогаш го даде курот како да вели дека е готово.
Го извадил од пичката.. Сонгü, ајде, љубов моја, те молам не ја оставај недовршена. Кога Ахмет
се налутив, Сонгул рече добро, ќе направам што сакаш
да ми ја ебам устата или газот
. Потоа го стави курот во
Сонгü е газ и тој ја ебеше
. Ахмет ејакулираше веднаш бидејќи газот на жена ми беше толку стегнат. Кога ги тргнав очите од нив за да видам дека ќе дојдат сега
Ја погледнав нашата свежа Невеста
и таа го гледаше. Тогаш Невестата ми го зеде мојот штит петел во раката
но, сега тие доаѓаат, реков, да не покажуваме ништо и да ги добиеме нашите
одмазда во ноќта.. Ајде, таа рече добро. рече дека ќе видиш.
Ќе ти кажам подоцна за нашиот секс со бремената невеста??

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 35  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In