Advertising

DROMPORN hotel


Здраво, Јас сум Ајберк, 28 години. Се Наоѓа во Измир. Вработена е во приватна компанија . Мојата фамилија е во Истанбул. Мојата Сестра Аисегул е
31 година и оженет, повеќе
таа била во брак, но сега се развела. Мојата сопруга и мојот сопруг не се
и тоа е добро, бидејќи тие се разведуваат. Татко ми работеше на едно друго место. еден ден мајка ми ми се јави. Ајберк ме праша дали можам да останам
ти некое време, па и реков да дојде кога ќе посака. Сестра ми влезе во автобусот и дојде кај мене. Сестра ми е 1.75 висока русокоса со сини очи и има супер тело. Деновите минуваа. Особено ако го мириса наутро. Мојата сестра се справуваше со куќата и ги поминуваше сите денови пред ТЕЛЕВИЗОРОТ . Нејзиниот развод ја уништи.

таа не се грижи за себе. таа не ја напуштила куќата на лош начин. Мој
дојде роденденот. Еден ден пред мојот роденден, му реков на сестра ми дека утре е мојот роденден. Знам, рече, дека некогаш ќе заборавам. Реков ако сакаш, да одиме
надворешна и
прослави утре
. Рече дека е за утре. Реков добро. Јас реков да ги земам парите и да му ги дадам
голема сума на пари. Оди и најди нешто над тоа.
Среди си ја косата. Си реков, сакам да те видам утре убава
. Реков дека е во ред сестра ми. Си отидов дома наутро. Вечерта се вратив дома. Си го заборавив клучот дома. I
заѕвони на ѕвончето. Сестра ми ја отвори вратата. Но, кога ја видов, бев шокиран
. Беше совршено, сестро. Тој
го земав. Ми стави бакнеж на усните додека влегував внатре.
рече добредојде, сестро. Носеше црна блуза на неа. Беше очигледно дека имал
чипка градник
внатре. Таа носеше многу тесно црно здолниште на сите четири прсти на нејзиното црно колено
одоздола.
Имаше папучи. Одеше во дневната соба покрај мене. Бидејќи нејзиниот фустан беше толку тесен, на
тангата што ја носеше беше јасно видлива
.
Не можам да ти кажам колку беше секси. Подготвив прекрасна маса. Седат и јадат
пијат вино и ги јадат. Станавме од дневната соба и отидовме во дневната соба
. Купи виски и седна до мене. Сестра ми вели дека
“Како си?
Секогаш сакав да се облекуваш така, реков, сестро. Сестра ми се смееше и јас
ќе носам што сакаш да носам.
од сега вели дека ти си ми единствен пријател. Побарав уште едно виски. Мојата сестра се користи да се игра
македонија во минатото беше многу добра. Таа се користи да се игра ориентал
многу добро. Таа се користи за да
скокни до содржината чудесно.
Додека таа играше, нејзиниот здолниште се собраа
. Нејзините нозе во црни тенки чорапи беа видливи до нејзините колкови. Толку многу станав.
јасно се гледа на панталоните. Малку подоцна, сестра ми дојде и седна на мојот скут велејќи дека таа е премногу
изморен сум еден месец. Ама скоро се чувствував стегнато.
таа бегаше. одеднаш стана и ме погледна како зборувам. рече дека си попален.
но потоа ми рече дека ќе се карам ако видам жена во оваа нормална облека. рече да не имаш девојка. седна
до мене. ништо не е трајно, велат тие
цела ноќница. Не можеш да пратиш жена или нешто во куќата само затоа што дојдов. Јас сум
секако дека си премногу попален, рече сестра ми. Јас, исто така рече да
за жал. Стана и седна во мојот скут. подоцна

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 40  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In