Advertising

indin hotel


Се викам Серхат, имам 26 години и сум во брак 3 години. Мојата сопруга Суна е многу убава жена, 24 години, и физички и со зелени очи. Сакав да го споделам со вас она што го доживеав, како делумно поради ефектите од статиите на вашиот сајт. Она што ќе го кажам започна ова лето кога бев назначен во оддел во Една провинција Во Егејското Море од седиштето на компанијата за која работев. Откако бев назначен, не ја однесов жена ми на ново место. Останав во гостинската куќа на компанијата 2 месеци со цел да ја запознаам околината и да најдам куќа каде што можеме да се преселиме. Новата работна средина ќе ви биде поудобна од порано. Работев во помала, но поинтимна средина која се ослободи од досадната официјална средина во седиштето. Во текот на првите 2 месеци од задолжителниот целибат, моите нови колеги Ајдı и Емре ме покануваа во нивната куќа на вечера речиси на секои две вечери и не се чувствуваа осамени.

Одеа во блискиот летен град со нивните жени за викенди, и ми кажуваа дека кога ќе дојде твојата значајна жена, ќе ни се придружиш. Не ги разбирам овие импликации. Една вечер, кога тројцата излеговме на вечера, поради зголеменото количество алкохол, двајца други двојки ми признаа дека имале секс со своите пријатели откако ги смениле партнерите, а кога дојде жена ми, ми рекоа дека можам да им се придружам и јас. Иако јас не сум љубоморен како личност, како што споменавме порано, јас бев читање на статии на вашиот сајт и слични сајтови и гледа во такви фантазии позитивно. Сепак, бев сигурен дека мојата сопруга Суна нема да го прифати ова. Овие . Кога Емре и Ајдı ќе кажат, рекоа не грижи се, ќе го убедиме. Како би ја убедиле мојата жена, која ја запознале само еднаш кога таа дошла да ме посети? Кога им реков дека тоа е невозможно, не ја познаваш Сона, тие рекоа погледни и ќе видиш, па јас не го проширив и прашањето беше затворено.

После овој инцидент, кога отидов во нивната куќа на вечера уште неколку пати, почнав да ги испитувам нивните жени, под влијание на она за што зборувавме. Сопругата на емре Иклал Била многу убава жена со плави сини очи и тенка градба. Сопругата на ајдı, Ş, беше катастрофа. Не ме сфаќај погрешно, Иглал или Сунада, убавите жени дури можат да се сметаат за поубави според пресудите на некои мажи, но Сул, особено кога носи тесни панталони, широки колкови, големи гради кои тешко можат да се вклопат во Нејзината Маица, нејзината големина е речиси близу до мене (имам 180 години), долгите нозе и млечно-белата кожа се совршено погодни за мене. беше катастрофа. Конечно, се преселивме во нашата куќа во октомври и мојот сопруг дојде со мене. По населувањето, Сунада Ş И Иклале станале искрени како резултат на одење напред и назад неколку пати. Бевме три семејства заедно два-три пати неделно.

Суна рече да не се будалести веднаш, таа почна да се лути кога таа инсистираше на малку, па го затворив прашањето. Следниот ден, Им ја објаснив ситуацијата на Емре и Ајдı и рекоа дека не е важно, размислувавме за тоа. Кога реков што да правам, рекоа дека ќе одиш на службено патување за викендот. Кога ги прашав каде, се насмеаа и ми рекоа: “нема потреба никаде да планираме”, А Емре рече: “Земи ја Сунајда и дојди утре на вечера со нас.”Следната вечер ја напуштивме работата и отидовме директно во Емре. Суна и Ş Требало да дојде од денот. Есма во текот на вечерата . Реков дека нема да биде крај. Кога Ајдı и Емрид го поддржале, тој не се сомневал. Сите сме заедно за време на викендот…. Тој рече: ‘ние ќе одиме, бидејќи Ти си замина, Сунада треба да дојде со нас. Му реков дека ќе биде подобро, за да не биде сам. Напладне во саботата, се збогував со Суна како да одам надвор од градот и да се сретнам со Емре.

Кога Емре рече дека сакам да видам се, рече не грижи се. По еден час патување, дојдов во хотелот. Се запознав со Орхан и Аслı, иако тие беа најмалку десет години постари од нас, тие беа симпатични луѓе. Таа била многу атрактивна и добро негувана жена, особено иако имала околу 40 години. Орхан ме одведе во друг дел од мотелот, кој се состои од четири одделни згради, и ме смести во една од собите на вториот кат. Во овој дел имало шест соби, а сите три соби имале заеднички балкон од кој се отворила вратата. Иако времето беше топло како и во зима, имаше само неколку клиенти во еден дел од мотелот на другата страна. Вечерта, ги видов нашите луѓе како доаѓаат од прозорецот на собата во која бев. Два или три часа подоцна, 7 лица седнаа на вечера на маса со поглед на делот од ресторанот во главната зграда, до нив беше уште еден пар што не го познавав. Орхан ми донесе храна и пијалок, па ги гледав и ја пиев сама во собата. Кога рековме дека е храна, тоа беше танцување, времето помина долг пат.

Тие излегоа надвор и почнаа да доаѓаат кон зградата каде што бев. После пет минути, отидов на балконот и влегов во соседната соба. Емре ја оставил вратата од балконот отворена и го повлекол тулот, но бидејќи светлото било вклучено, можело да се види многу јасно. Внатре имаше два кревети, во еден од Нив Ајдı лежеше гол, А Иклал си го лижеше курот во уста, сеуште гол. На другиот кревет, жена ми, која имаше само градник на здолништето и на нозете, се бакнуваше со Емре, која седеше до неа гола, со грбот свртен кон мене. По кратко време, Емре ја стави жена ми на креветот и ја бакна и лижеше насекаде и соблече се што носеше. Емре стана и ги соблече панталоните и гаќите, потоа ја закопа главата во пичката на жена ми и почна да ја лиже. Ајдı стана од Под Иклалот кога имаше 69 години и дојде кај жена ми, ја грабна за главата и го стави неговиот кур во устата на жена ми. Иклал, која беше без работа, пријде одзади и почна да го лиже курот на маж и, кој ја лижеше пичката на жена ми.

Бев многу изненадена и лута на она што го кажав, жена ми сега се лиже како кучка и ја лиже мојата како да го лиже курот на Ајдı, иако само го лижеше од потреба. По некое време, Емре ги зеде нозете на жена ми на рамото и го стави неговиот кур кој беше само мој до сега. Сега, во неговата уста, која беше заебана од неговата пичка Емре од внатре, стенкањето на мојата жена, која го лижеше курот на Ајдı, доаѓаше. Иклал стана и ја напушти собата, сега жена ми беше сама со двајца мажи. Од балконот на мојата соба. Иглал дојде кај мене гола и почнавме да се бакнуваме без да кажеме ништо. Додека се бакнував, Ајклал брзо почна да ми ја соблекува облеката и клекна на колена пред мене и почна да ми го лиже курот во устата. Јас бев целосно возбуден од ефектот на сцената пред мене, јас ејакулирана во Устата На Ицлалин за кратко време Ицлал ги проголта сите и исчезна веднаш штом стана и дојде повторно. Тој беше разочаран, претпоставувам, но не можев да направам ништо со ефектот на погледот пред мене. Патем, луѓето во внатрешноста ги сменија своите места. Додека Ајдı ја ебеше жена ми, која беше досадна, Емре му го лижеше курот пред него.

Во меѓувреме, светлото во мојата соба се вклучи, и кога влегов, видов Ş како стои во пењоар. Отидов На Ş Ş и почнав да ја бакнувам. Кога го соблеков нејзиниот фустан, оваа катастрофа беше пред моите очи со сета нејзина убавина. Ја легнав на креветот и почнав да ја бакнувам секоја педа од нејзиното млечно бело тело, почнувајќи од нејзините големи усни. Особено ги бакнував нејзините големи гради и нејзините огромни бели колкови, кои ги красеа моите соништа, до крај. Кога почнав да и ја лижам пичката, која немаше ни пердув, Сула стенкаше. Сула ме легна на грб, ми го грабна курот со нејзината рака, го стави меѓу усните на пичката и седна врз мене. и почна да станува и да ми вреска. Сула лежеше врз мене без да ми го извади курот, се бакнувавме и се галевме. Ги галев со задоволство овие задници за кои сонував со денови и бев пожива отколку што се надевав.

Сула стоеше пред мене, ја прегрнуваше одзади и и го бакнуваше вратот, и почнав да ги галам градите со едната рака, а пичката со другата. Во меѓувреме, го триев курот, кој почна повторно да станува, на колковите. Кога му обрнав внимание на човекот внатре, забележав дека од време на време го крцка прстот. Значењето на ова беше очигледно за мене, но бев сигурен дека Суна нема да се откаже од нејзиниот задник. По некое време, мажот ја крена жена ми и ја легна на креветот. Го зазеде неговото место зад него на колена, го притисна на половината на жена ми, го притисна неговиот кур на шупакот на жена ми и почна да се полни. Мојата сопруга, која никогаш досега не ме заебала, нема ништо против. Во Меѓувреме, си го пикнав курот во Пичката На Ş Пред мене и влегував и излегував со лесни движења. Одеднаш, пискотот на Суна дојде од внатре, човекот беше добро решен. Беше очигледно дека Суна страдала од нејзиното лице, но таа сепак не се противеше.

Во тој момент, Ş ми го извади курот и стави една нога на столицата од страна, се наведна малку повеќе пред мене, и со неочекувано движење, таа го фати мојот кур со раката и го притисна врз нејзиниот шупак. После неколку принудувања, се сместив во Газот на Ş. Сега жена ми за прв пат се ебеше, а јас за прв пат во мојот живот. По некое време, човекот излезе од задникот на жена ми и го стави курот во устата. Кратко потоа, тоа ејакулираше во устата на жена ми. Жена ми, која никогаш не ми го направи ова, го голтна без да потроши ниту една капка од човекот. Шест пати ејакулирав таа ноќ за прв пат во мојот живот. Мојата сопруга никогаш не ме видела таму. Следниот ден, кога легнала, ми раскажала што се случило. Го сакам, тој ми е се.

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
8 months ago 130  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In