Advertising

jepanes hotel


Работи како менаџер во голема компанија. Се започна кога мојата сопруга
сакаше да работи. Фирмата во која работев бараше
вработен во одделот за сметководство. Работата беше завршена, но единствениот проблем беше што моравме да
најдете дадилка која ќе се грижи за нашите деца.
Еден од пријателите на мојата сопруга ни кажа за една жена која живееше многу блиску
ја викнавме и разговаравме. Парот има три ќерки,
рече дека може да се грижи за нашите деца со нивна помош, а ние прифативме. Жена ми
почна да работи. Во првите денови, жената дојде рано наутро и
почна да се грижи за детето. Но, по некое време, нејзиниот сопруг не можеше да дојде рано, бидејќи тој отиде на работа доцна
. Затоа една од нејзините ќерки, понекогаш сите, почна да живее со нас.
Нивните ќерки имаа околу 17 години, многу убави и слатки. Девојките се вртат
одејќи на училиште, други пати доаѓаа да се грижат за детето. Во меѓувреме,
подготвуваа вечера за вечерта. Кога се вратив дома во вечерните часови, тие се подготвени на маса
заедно почнале да пијат. Кога бизнисот се зголеми во компанијата, жена ми
почнав да работам прекувремено. Порано си одев дома.
Еден ден се вратив дома повторно, жена ми требаше да дојде доцна бидејќи работеше прекувремено. Девојките
ја подготвив масата и ме чекаше. – Одете во бањата и
се истуширав. До крајот на летото носев само панталони и шорцеви.
Почнавме да јадеме, додека
заедно пијат вино. Разговорот беше добар и пиевме многу. Патем, една од девојките
Го зеде момчето кое заспа на каучот во својата соба и го легна. Девојките беа многу
високо. Свиревме заедно и девојките почнаа да танцуваат. I
беше многу лут што ги гледав.
Бидејќи носев само шорцеви, мојот кур беше јасно видлив. Како девојките
беа облечени во удобна облека, нивните бели нозе
и гаќите беа видливи додека танцуваа. Една од девојките дојде и ме фати за рака и
почна да ме влече за танц. Се борев да не станам, бидејќи моите шорцеви беа
во облик на шатор. Други девојки исто така дојдоа и насилно ме истераа.
Почнавме да танцуваме, но забележав дека очите на девојките беа на моите шорцеви
.
Во тоа време, започна бавна песна и најголемата девојка ми дојде на вратот.
Ме бакна и почнав да танцувам. Во меѓувреме, мојот кур
кога девојката почна да ме гушка. Како да постојат бариери меѓу нас. Девојката
го грабна мојот кур и го исправи и го стави на нејзината пичка,
почна да се трие. Почнавме да растеме сега, и двајцата уживавме
самите.
Во тоа време, мислев на неговите браќа, кога погледнав, јас
видов дека ми ставија порно касети на видеото и го гледаа. Јас бев танцување
да ги гледам девојките. Трчав со рацете над нејзиниот газ, кревајќи ја сукњата
и грабајќи го задникот и пичката од врвот на нејзините гаќи
.
Ми го триеше курот со раката во шорцевите, веќе не може да издржи
Шепна дека бев за да ејакулирам во уво, тој веднаш се наведна
долу и се повлече надолу моите шорцеви, го зеде во устата и почна да лиже
тоа. Во меѓувреме, другите девојки го запреа филмот и не гледаа.
Тој веднаш стана, ја зеде мојата рака и ме положи на земјата, кажувајќи им на своите браќа
да дојдам. И тие дојдоа, се соблекоа и легнаа до мене.
Сега до мене имаше три бесрамни пички без влакна. Најмладиот
стави ја пичката во мојата уста и почна да стенка,
Почнав да ја лижам оваа пичка без влакна. Едниот ми го лижеше курот, а другиот ми го лижеше
ми ги гризеше јајцата. Повторно беше тешко. Девојката седнала на него и
полека почнаа да го совладуваат. Бев бесна со задоволство. девојка сега
Се навикна на тоа и почна да ме задева.
Ја лижев пичката на девојчето и ја пиев нејзината вода за задоволство.
Тоа беше како девојката над мене да не може да добие доволно за да има оргазам. Подоцна ги
смени места, еден од нив беше примена на крем на мојот кур, а другиот беше триење неговиот крем
прсти во газот на брат му. Станав
ја зема девојката пред мене и почна да ми го трие курот во нејзиниот мал газ. Полека
почна да боде, девојката мрдаше бидејќи болеше, ја зграпчив половината цврсто
и ми го бутна во јајцата. Ако чекате некое време,
Почнав да одам напред и назад.
Бидејќи беше премногу тесна, веднаш се испразнив, но немав намера да престанам.
Ја грабнав другата девојка за половината и ја легнав во кревет и реков дека ми го вкусуваш курот
Почнав да те триам. Кога ме праша да ја ебам газето дека е девојка, почнав да се држам
моите прсти во нејзиниот задник.
Им реков на другите да се свртат на страна . Сега имав три сјајни газови пред моите очи.
Излегував од задникот, а во другиот, девојките стенкаа од задоволство.
Кога конечно сфатив дека ќе свршам, сите тројца клекнаа пред мене и свршив во
нивните лица. Ја лижеа и ми ја голтнаа целата сперма. Потоа ние
сите се избањаа заедно, а во бањата ме испразнија со устата. Потоа
како што се приближуваше времето за мојата сопруга да пристигне, се облековме и
си легна.

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 42  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In