Advertising

perawan hotel


Еден странец од мвр ќе ви каже за мојот живот. Јас сум
средношколец на 18 години. Тетка ми имаше 30 години.
Ова се случи пред една недела. Мојот зет е адвокат. Тој се враќа дома малку подоцна
. Настаните почнаа кога тетка ми ме излудуваше. Кога се вратив дома, ја носев
една од нејзините вообичаени лабави здолништа и лабава маица, и таа
исто така, имаат две деца . како да бев заведена, немаше да се случи толку многу. зарем немаше колк ?

Порано гледав ТЕЛЕВИЗИЈА, но потоа ќе станев, ќе одев низ плакарот на тетка ми,
погледни ја нејзината чипка, и тогаш јас ќе го привлече 31. Како и да е, еден ден мојот зет отиде во
Патување Во Çаккале со своите пријатели. Мојата тетка и јас бевме сами 2 дена
. Се вратив од училиште и тетка ми уште
ја облеков сукњата, рече да јадеме, реков добро. Зајди, зајди е украдена
, ја крена масата, повторно погледнав и реков: “твојата црна чипка ме полуди, реков:
ова е можноста. Како и да е, тетка ми не се прави садови во кујната, отидов кај неа,
Отидов кај неа, реков што правиш, реков тетка, ќе помогнам, ќе помогнам” реков, ” ќе ти помогнам, и
веќе ми се дигна.”Тој веројатно чувствува дека тој се повлече малку назад кон
овој пат мајка ми носи хиџаб.
Потоа му реков да биде внимателен
нели ? Таа рече дека не бидете глупави ако го направите тоа, таа рече дека ќе биде лошо. Реков што и да се случи. Потоа седев зад неа и таа полека ја крена здолништето, ги галеше нозете, ме удри еднаш, јас ја удрив, реков не грижи се, никој нема да разбере, инаку ќе ја убијам од тепањето што го реков и онака седнав дома и почнав повторно да и ја подигнам сукната, почнав да го кревам нејзиниот убав газ. дојде

потоа ја ставив раката во нејзините гаќи и почнав да ја галам нејзиниот убав задник беше многу мек. тогаш почнав да ја бутам во нејзината дупка во газот и ја ставив мојата
прст во
дупката што ја воздивна, се разбира, тоа беше прв пат таа беше преземање нешто од
дупе
Го фрли и го притисна толку тешко дека тоа е
речиси како да и излегуваат гради, што да правам, бев луда. Како И Да Е, Јас
рече, доста со садовите, реков дојди тука, јас го фрли во дневната соба, седнав и седна неа на мојот
и со неа плимата
нозе .
Ти ја соблеков кошулата и цицките ми се во очите
прво и го лижев градникот. Мојата тетка дишеше длабоко, а потоа зедов
и само продолжува и продолжува. Бев цицање
и зекаат во исто време. Тетка ми се гушеше. Потоа ја држев во скутот, иако беше тешко,
и ја фрли во спалната соба
. Кога ти реков да ми го земеш курот
во твојата уста, тој рече не се глупави, но потоа зедов парче од неговата коса
право моето дно прво тој почна да ја лиже главата згадено, но потоа
Реков земете сето тоа тој рече не, тогаш тој се наметнува главата од неговата коса на мојата тоа беше како тој се случува да
задави и онака нашата почнаа да лижат неговата
газ кој е свртен кон мене па му го триев здолништето од време на време
Почнав да ја удирам, а потоа и ги соблеков гаќичките и
почнав да ја галам, бев луда што ги правев сите работи што ги сакав тогаш
Ја легнав и почнав да и ги лижам нозете и реков да ја шири
тетката бегаше од задоволството . Сега пичката и полеваше, и јас прво и ‘ реков дека нема да си ја покрие пичката со раката, но јас ја удрив, ја држев за рака, потоа влегов полека, таа испушти уххх звук, а потоа забрзав .

Ја извадив, ја истурив на тепихот, ја погледнав, почна да плаче, а потоа реков замолчи, реков
Ќе ти го ебам убавиот газ, уште не е готово. Нема шанси, Дедо, но јас бев непопустлив, ставив
тој на грбот и прво почнав да му го лижам грбот, потоа го извртував и реков дека ќе го проширам тој прекрасен задник со мојот
прво прстите .
потоа го испив, почнав
врескајќи, “проклетство, не прави го тоа” мислев дека луѓето во станот ќе го слушнат и потоа ќе врескаат

Почнав да се ебам со згодни гласови како што реков не го прават тоа, јас бев ебење тетка ми полошо потоа ејакулирана ооххххх на нејзиниот задник и тоа беше
во секој случај, тогаш двајцата се избањавме и јас
не сакав да го направам тоа повторно, не можев да ја погледнам. Но, го направив тоа што го сакав, но решен сум повторно да го направам тоа
. ќе кажам

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
10 months ago166  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In