Advertising

sex hotel


Здраво, сакав да испратам
мојата приказна сега
. Јас сум ејакулирана во него и го остави на истото место и излезе. Се започна кога мојата братучетка освои универзитет во бурса, сестра ми престојуваше во интернатот и требаше да ја посети тетка ми. Бидејќи немаше никој друг, отидовме во летната куќа на моите тетки вечерта. Времето било многу студено бидејќи била зиме. Бев преморен и веднаш заспав.

Тој рече да спиеме заедно, не може да се чувствуваат ладно, па јас реков во ред и отидовме во кревет и
спиеше со свртен грб, не можев да издржам откако го триев, повеќе не можев да издржам,
Го грабнав, тој не реагира, тој се замрзна на мене, почнав да му ги бакнувам усните , тој
бев изненаден и почнав да одговарам….

Рече дека те сакам и тебе.почнав да му ја сечам ноќницата. Мојата тетка
излезе побрзо од мене, таа си играше со мојот кур и таа се наведнуваше и лижеше како луди,
Не можев да го поднесам, очигледно таа копнееше по курот, сега тетка ми
беше гол и подготвен, и ги отворив нозете и почнав да ја лижам мојата влакнеста пичка
, тоа беше како да е подготвен, тоа беше како да е подготвен, јас се стави моите тесни стискам на главата полека, јас се наметнува
мојата тетка длабоко јас бев транспорт напред и назад јас бев пумпање напред и назад во мојата тетка
таа ме стискаше јас не беше запирање бев за да пукне не можев
стој јас ејакулирана до коренот на мојата пичка не знаев како да се запре ја сврте назад
таа рече не тоа боли кога реков зошто јас дури и не го даде на
ме
Ја растргнав дупката излезе како тиква тоа беше мал со притискање на нејзината глава тетка ми беше
велејќи ах ах го намирисав и кога таа влезе тетка ми вреска
Се обидував да го отворам
доаѓање
и
оди не можев да го поднесам ејакулирана во устата тој го проголта сето јас се стави неговата
влакнеста пичка во устата ми се курваше тој ејакулира тој
беше олеснување тоа беше речиси утро, но ние немавме намера да престане

Мислев на гаќичките на тетка ми, ја зедов гаќички откако таа ејакулирана во нејзините гради и почна да ги тријат на нејзините гради, претпоставувам дека добив
мачорот затоа што ејакулирана премногу, јас
го видов во порно филмот, човекот беше жежок во устата на жената што ја стисна, и реков на тетка ми
Ќе ја гризнам во уста, и реков на тетка ми, но реков дека сакам да пијам, јас
јас бев затрескан затоа што јас
отиде до устата и почна да моча, таа го испи сето тоа, стана и се напи вода тој ме повика во бањата, сега е на ред, тој рече, јас го стави во
мојата уста и пиење неговиот пијалок. Тој ден, отидовме во кревет и
во утринските часови отидовме кај сестра ми
куќа
. Велејќи дека се во ред едни со други и да ги влечат во моите панталони

Јас ејакулирана и се облекува на тетка ми

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
5 days ago 11  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In