Advertising

SUISSE hotel


Здраво, Јас Сум Барбарос, имам 36 години, настанот кој го искусив е вистински настан кој се случи пред 4 години , тоа е вистинска приказна
тоа нема никаква врска со фантазијата, дадов најава за пријателство во еден од дневните весници, многу луѓе покажаа интерес за мојата реклама , живеев со многу луѓе полни со сексуалност, но има една на која и денес можам да се сетам. Како и да е, дозволете ми да не го пролонгирам моментот што ме возбудува кога ќе пристигне, ако сакате, една дама ми се јави со срамежлив глас, но многу пријатен глас, здраво , како сте, се јавив лево од вашето чело во весникот .

Срамежливата жена се насмеа и рече не , јас не учам, јас работам. Кога реков која е вашата работа, се преправав дека не разбирам дека ме исмева кога рече
моето име. Јас бев навистина изненаден кога тој беше 42 години, а јас бев 32 меѓу нас 10 години. Јас бев всушност среќен затоа што зрели жени секогаш привлече моето внимание кога го прашав за неговата фигура и кога го прашав за неговата фигура, тој беше 175 см висока, но имаше структура која ќе го направи модел љубоморен .

Му реков и кога реков дека ќе дојдам да те видам, тој не ми веруваше и ми рече дали си сериозен кога
Реков да, ќе дојдам да те видам кога ќе кажам да, кога тој рече да
глас беше како да тој беше велејќи дека дојде брзо дојди сакам ме нашата тема дојде до
кога ме праша што би направил ако твојата фантазија беше широка јас реков да
премногу кога реков што ти се допаѓа тоа е долго време
дека не си водел љубов и дури и кога разговараш со мене твојата женственост беше во водата
без да знам дека ме сакаше толку многу таа сакаше да ја лижам и ебам неа со мојот јазик ајде
сакај ме мојата љубов држи го твојот јазик во мојата
пичка ми гризе пиче ми боли да бебе сега јас сум лижење твојата пичка
нашата љубов излезе долг збор од нашата уста
Ми кажа дека те чекам утре, дојди веднаш, па реков добро и се качив во автобусот наутро. Се јавив на автобус да ме избере
од станицата во
1:00 . Беше многу импресиониран од мојот убедлив говор кон него.

Кога дојдов во Анкара, тој ме чекаше, му се јавив во рака. Го познавав кога го зеде
да ја отворам жицата. Додека чекав старец,
имаше тенок модел од 175 метри како да стоев пред мене кога реков здраво, барбарос, јас
дури и го држеше за рака, дури и зад неговите црни кошули, тој
имаше запрепастено расположение, тој ме стави во неговиот автомобил во срамежлива состојба и ние брзо
дојде во неговата канцеларија. Тој рече дека вечерата е подготвена, исто така, имаше
многу женски персонал на работа, јас кажував она што го видов, имавме вечера, а
пријател дојде и не остави на мира, тој рече дека ќе оди во банката и рече
дека тој ќе се грижи за мене, роуз беше убава дама, таа беше барем
како убава како мојот пријател, по многу разговор, мојот пријател дојде и роза беше нагоре.
Персоналот беше испразнет, бидејќи смената заврши, ние бевме оставени сами. Ми рече дека сака да ми покаже низ канцеларијата. Додека Јас
додека шетав низ службата, ја фатив Нејла
и почна да ги бакнува усните, таа се тресеше, таа трепереше, таа ми кажуваше да
бидете трпеливи додека не се вратам дома сега, но не можев да бидам трпелив, веднаш ја легнав на подот и почнав да се соблекувам со 18-годишно девојче со
заклетвата ја положи.
имаше толку тврди гради што ја удирав
ги со моите раце нејзините усни беа заробени во моите усни јас цицав со едната рака јас ја галев нејзината пичка со едната рака јас ја влечев мини здолништето нагоре и ја галев нејзината мокра пичка над
танга гаќички

кога го дадов, тој беше цицање толку многу што јас се обидував да го извлече како неговиот змеј се случува да летаат од неговата рака
тој беше стегајќи ме така кога сфатив дека тој не може да ме ејакулираат како тоа, јас навистина не може да ејакулирам
без да ја ставам во мојата пичка или во твојот газ . По ѓаволите, доаѓам доцна . што ќе направиш, писклив тој стенкаше за мене сега јас не сум подготвен да му дозволам да пати повеќе

навреди ме кога рече понижи ме, повторно бев изненаден, како
авторитетна и успешна деловна жена сакаше да биде понижена јас сум твоја курва
ајде еби ја курвата и и реков дека ќе те ебам како што сакам, ќе те ебам, кучката верувај ми кога реков дека сум кучка, верувај ми дека дури и таа ми верува
стави ноктите на мојот грб кога реков дека таа имаше нејзиниот органзм повторно бев за да дојде јас бев за да дојде јас полека се стави нозете надолу моето рамо и стави мојот кур во устата земи го кучка јас сум стегање одам да ејакулирам никој нема да одат на отпад

излеговме и она низ што поминавме во вашата куќа беше она што ќе направи
порно
филмови љубоморни јас нема да влезе, бидејќи ако има парови и сингл жени кои сакаат да ме напише многу долг мемоари , јас сум на чекање за мојот е-мејл

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 38  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In