Advertising

tamil@tubesex hotel


Здраво дечки, имам полусестра и отсекогаш сакав да ја ебам, но не можев да и кажам. Еден ден, додека седев во дневната соба, таа дојде кај мене со тесни танга и мојот кур почна да изгледа како еден куп, мојата полусестра беше верена сега имаат добро читање. Нејзиниот свршеникé беше самобендисана, раздразлива личност По име Ферит. Кога дојде кај нас, Не можеше да види Никого Освен Серпил. Тој беше со нас со часови и не сакаше да ја напушти Собата На Серпил.

Тие дури и не ме сфаќаат сериозно кога се противам на оваа ситуација. Додека Серпил била на седмично отсуство со него, таа се враќала дома доцна навечер. Биле разделени осум години. Бидејќи Татко Му На Ферит бил градител, тој се дружел и со него. Иако тој не работел сам, сепак успеал благодарение на неговиот татко. Имаше доцна манекенска кола, не беше јасно што прави со неа. Се ‘ се очекуваше од него, вклучувајќи го и лечиќ. Сите овие мисли ме гризеа, бидејќи сомнежите во мојот ум се зголемуваа.

Во претходните години, одевме во селото секое лето како семејство и одевме на одмор неколку месеци. Но тоа лето, бидејќи Серпил работеше, морав да останам со неа. Помина повеќе од еден месец откако татко ми и мајка ми беа во селото. Немаше никаква негативност додека бевме дома со Серпил. Серпил одеше на работа во 9:00 наутро и се врати во 19:00 навечер. Иако беше доцна во последно време, не бев опседнат со тоа. Додека јас бев против носењето тренерки На Серпил и порано, не кажував ништо повеќе. Искрено, дури и ми се допадна. Дури и трагите од гаќичките што ги носеше можеше да се видат покрај неговите полни, кружни колкови кои не се вклопуваа во неговите тренерки. На почетокот носеше нормални гаќи, но во последно време се заинтересира за танги. Тангата под тренерките ги подели колковите на половина. Иако неговата состојба беше забележлива, тој беше доста удобно со мене.

Моите чувства кон Серпил почнаа да се менуваат.
Нашата куќа, која беше многу топла во текот на летото, не спие во текот на ноќта. Исто така и серпиловата опомена го потврдила тоа. Рече дека не може да спие поради жештината и дека оди на работа уморен без спиење. Има проблем со станувањето наутро. Побарал помош за да го отстрани. Кога влегов во неговата соба да го разбудам едно утро, се сретнав со неверојатна глетка. Серпил лежеше со лицето надолу, секси градник. Ако реков гаќички, тоа не беше нормален пантолон, тоа беше танга. Појасот што го носеше беше изгубен меѓу колковите. Само врвот е видлив. Ја гушна перницата и ги повлече колковите наназад. Вашата кожа е неверојатно убава. Белите колкови светкаа како тиквички. Фотографијата ме скрши. Не можев да го поднесам погледот и да ејакулирам во гаќите.
После тој ден, Моето мислење за Серпил се промени уште повеќе. Тој беше со својата вереница до доцна на неговите слободни денови. Кога му реков дека не ми се допаѓа неговата свршеницаé и дека нешто може да се очекува од тоа значење, јас го советував да биде внимателен. Серпил многу добро знаеше што зборувам.

Тој ми рече, ” Не грижи се, Гаöкај, можеш целосно да ми веруваш за ова!”Му кажав на сопругот, и јас верувам во него. Не отидов по него затоа што му верував. Со текот на времето, тие стануваат поискрени во однос на ова прашање. Донесов 6 шишиња пиво на патот кон дома една вечер. Бидејќи моите не беа дома, беше во ред да пијам. Серпил не ја ни отвори устата за тоа. Тој и рекол: “и ти пиеш, девојко!”Реков. Серпил рече: “Тöби тоби, луд ли си!”не сакаше да пие. И реков, ” Испиј ја таа девојка, во ред е!”Продолжувам да инсистирам. “Јас пијам, но ако се напијам, ти си одговорен!”реков. Слушаат музика и пијат.

Кога Серпил го заврши своето второ шише пиво, зборовите и се тркалаа во устата, очите и се стеснуваа и таа не знаеше што зборува. Серпил рекол: “ми се врти, пијан ли сум сега?”потоа прсна во смеа. Пиво или две, како што сум навикнат на тоа, не ме импресионира. Гледај Порно. Додека Се контролирав Себеси, Серпил почна да се губи. Сакав да знам каков однос имал со неговата вереница. Кога го прашав, тој се обиде да објасни на половина. Освен бакнувањето и допирањето, сеуште не биле во врска, ми кажа. Иако нејзиниот свршеникé повеќе, таа рече дека таа не го дозволи тоа. Како што минувало времето, Серпил се онесвестувал и се опивал. Не можеше повеќе да издржи и седна на столот. По некое време излегол и заспал. Толку беше слатка, толку убава што не ми беше доволно да ја гледам. Бидејќи лежеше на грб,

Повеќе пати, ” Серпил! Серпил!”Тој лежеше мртов, како што и јас викав. Ја собрав храброста и се приближив до него. Се наведнав неколку пати, клекнав на колена. Како што се наведнала, една нога паднала од седиштето и го допрела подот. Сегашната нивна верзија е неподнослива. Нејзините отворени нозе, исто така, ја открија пичката. Душекот внатре во тренерките изгледаше како да е пресечен на половина. Нејзината округла пичка многу ме возбуди. Мојот кур, кој веќе беше буден, почна да пулсира во оваа глетка. Му ја ставив главата меѓу нозете и почнав да му ја мирисам пичката над тренерките. За малку ќе свршев додека ти ја мирисав пичката. Беше неверојатно и мирисаше прекрасно. Сакав да го допрам, но не можев да се осмелам да ја допрам твојата пичка. Како што ми растеше желбата и желбата, не можев да се воздржам.

Му ја допрев пичката над тренерките, мислејќи што ќе се случи. Треперев од задоволство во тој момент. Се обидував да ја научам неговата форма и дијаграм додека ги чувствував вдлабнатините и испакнатините на нејзината пичка со прстите. Неговите пантолони беа потенки и полесни за ракување. Ги отворив пантолоните за да ја видам пичката. Нејзините мали гаќички не и ги покриле ни влакната од пичката. Оваа слика беше неизбежна кога гаќичките што ги носеше беа танги. Сакав да видам повеќе кога ја гледав нејзината пичка. Морав да му ги соблечам тренерките за ова. Ако го изнесам во дневната соба, не би можел да најдам зборови да му кажам кога ќе се разбуди. “Станувај девојко, не спиј тука, легни си и легни!”кога го викнав, тој промрмори нешто што не го разбрав, тоа е се. Му ги грабнав пазувите и го кренав. Откако го прегрнав и го однесов во неговата соба, го легнав на мојот грб на креветот. Го запалив светлото, седнав пред нозете. земајќи длабок здив, го зграпчив еластичниот дел од тренерката, полека го излупив од нозете и го отстранив од прстите. Сега остана само црната мачка.

Срцето ми се чинеше да престане додека го земав ова мало парче ткаенина што не ја ни покриваше пичката. Конечно го извадив. Ги свиткав нозете во колената за да ги отворам странично за да гледам подобро. Сега пичката и беше целосно изложена. Имав перфектен поглед. Пресечените влакна се протегаат од едниот до другиот крај. Нивните усни ги прекривале нивната лева и десна страна. Нејзиниот клиторис, од друга страна, беше мал, но жив. Додека продолжував да го испитувам, курот ми се креваше и мачеше. Колковите и беа големи. Потоа ја фатив за глуждовите и ги отворив нозете нагоре и на страните. Нејзините колкови сега беа изложени како тиквички. Постоењето на шупакот опкружен со црни влакна не беше ни очигледно. Ми мирисаше на мочка. Овој мирис кој ми удри во носот беше поефикасен од парфемот со највисок квалитет.

Ја собрав сета моја храброст и си го лижев јазикот, а потоа полека почнав да го лижам. Има солен вкус. Иако беше кисело, ми се допадна. Постои можност да се разбуди. Мислев дека требаше да бидам повнимателен. Полека се ослободив од нејзините нозе поради мислата во мојата глава. Морав да ја овековечам оваа слика. Можеби никогаш повеќе нема да имате таква шанса. Го земав телефонот од дневната соба. Ја однесов пичката и нејзиниот задник до последниот детал и го снимив на мојот телефон. Тоа беше голема инвестиција за мене да не се повлече 31 дена во иднина. До тој момент, јас се обидував тешко да не ејакулирам, сега сакав да ејакулирам. Гледајќи во пичката На Серпил, почнав да си замислувам разни фантазии. Сакав да ја ебам, да ја ебам, но тоа не беше можно. Влегував и излегував, дури и ако тоа беше сон. Веднаш по една минута или две почнав да кашлам.

Ејакулирав за секунди. Семето што ми излезе од курот го уништи чаршафот. Но, тоа не беше така. Тоа беше незаборавен момент за мене и сакав да го живеам максимално. По некое време бев потполно опуштена и се вразумив. Прво му го облеков појасот, па тренерките и му го поправив горниот дел. Откако го исчистив излеаното семе на листот, погледнав наоколу за да видам дали има некаква негативност. Само влажноста на потомството остана на листот, тоа не беше важно, бев сигурен дека ќе се исуши наутро, бидејќи времето е топло. Го изгаснав светлото, ја напуштив собата.

Кога се разбудив следниот ден, беше 12:00. Серпиј тргна на работа. Кога ја проверив неговата соба, забележав дека чаршафите се променети. Кога погледнав во кошницата каде што беа ставани валканите работи, танга, тренерки и чаршафи беа на истото место. Се прашував дали воопшто нешто сфатил. Кога се вратив дома околу 22:00 вечерта, Серпил готвеше вечера и ме чекаше. Затоа што задоцнив, “Каде беше? Те чекам со часови. Ни јас не јадев затоа што те чекав!”Иако ме вознемири за момент, насмевката на неговото лице ме омекна. “Жал ми е, девојко, не сакам да гладуваш! Што ќе каже народот!”Реков. Серпил рече, ” се извини Ли, Гаö?”тој потфрли. И реков: “нема да му се извинам на мојот единствен брат, туку од кого ќе прашам, девојко!”Реков. Му се заблагодарив за изјавата. Потоа тој му ја пренесе темата на претходната вечер,

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
5 days ago 10  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In