Advertising

teen hotel


Здраво, јас сум окан.. Пред неколку недели, во студена среда наутро,
Сакав таква пржено јајце за појадок што гледав во фрижидер и
немаше јајце, па јас само се облеков и
го купив на пазарот неколку блока подолу на улицата. Купивме кутија со јајца и неколку
уште едно парче појадок од колачот. Кога дојдов до касата да платам, 38-40 годишна жена
, кој претпоставував беше околу 38-40 години, со големи гради, кафеава коса, полни усни, и со сите линии на
големи и испакнати газови во тренерките што ги носеше, и ги пренесуваше нејзините работи. се бореше со торбите. Како нација, ова

Никогаш не можев да останам рамнодушен, веднаш и пријдов на жената и
ја прашав дали можам да и помогнам да ги носи торбите, и таа погледна нагоре и
ме погледна со насмевка на очите. Студена февруарска ноќ,
половина од торбите и половина од торбите веќе одеа кон неа
дома.
Пристигнавме. Откако влезе од предната страна и ги остави своите торби, кога ги зеде торбите во мојата рака, почнав да ги триам рацете, кои беа вкочанети од
студ и недостаток на крв .

Мирис на лаванда. Ме покани во дневната соба и ме седна на мека троседот и го стави
зад мене има навлака. Таа беше
многу пријателска жена која навистина сака да служи. По 5-10 минути, мислев дека мојот чај е доста доцна, а жената држи многу предмети за појадок
вклучувајќи ги и јајцата со колбаси. Дојде
внатре со голема фиока полна со храна.
Додека ние имавме појадок заедно, таа рече дека нејзиното име е Нермин, таа
го изгубила сопругот во сообраќајна несреќа пред 4 години, има 24-годишна ќерка и
таа се развела од нејзиниот сопруг минатата година и се преселила кај него, но таа била
не беше дома бидејќи работеше.
Тој се вратил и отишол во кујната.
беше навистина прекрасно, рабовите и средината на сите крпи беа украсени со рачно извезена чипка
и змевот и неговите
мирисаше на лаванда. Во тој момент, сфатив дека мирисот на лаванда што го чувствував кога влегов беше
доаѓа од крпите во бањата. Дојде . _ _ добро во моите очи

Нашите лица беа многу блиску еден до друг, додека тој
ја опишувал чинијата како луѓе кои се обидувале да стигнат до него, држејќи ги прстите во шолјата за кафе . И во тој момент заборавивме што требаше да кажеме и се смрзнавме некое време. Нермин беше првата што излезе од нејзината вчудовиденост. Таа ги згмечи очите и полека ги допре нејзините полни усни на моите, па не го игнорирав и почнав да ги цицам тие привлечни усни со сета сила. тој не ме бакна, стенкајќи го мојот драг човек

Тоа
не беше
полека . _ _ _ _ _ Речиси се молеа. Пред да и ги лижам градите на Нерми , отидов од нејзиниот врат на пазувите. Нејзините влакнести пазуви, кои очигледно биле избричени пред неколку недели, мирисале како жени. Вдишував миризлива пот на нејзините пазуви и ја лижев солената пот и мислев дека премногу ги запоставив нејзините прекрасни гради.

Го извадив градникот на Нермин од најтенкиот дел..о боже мој
овие две работи кои излегоа беа толку прекрасно создадени, без двоумење,
Ги земав краевите на нејзините гради во мојата уста и почнав да ги цицам како бонбони . Во еден момент, бев толку амбициозен што сакав да ја ставам десната дојка во мојата уста, но залудно, можев да соберам само една петтина од неа . Потоа, неволно ги напуштив слатките гради и се протегнав со путер преку софата и почнав да го лижам нејзиниот рибен стомак како дете кое за прв пат во животот виде сладолед.

Нермин ги затегнуваше нозете и телото додека се спушташе, треперејќи, кој знае колку
некои оргазми што ги доживеала. Кога се симнав меѓу нејзините нозе, нејзините везени гаќички, кои мирисаа на слатка,
таа била лишена од сите задоволства што ги доживеала и од своите оргазми.
Додека ја влечев гаќичките надолу, собата малку ги крена колковите и ми помогна
. Сцената што се појави беше прекрасна, како мишка таму. Беше очигледно дека ја бричела пичката неколку
пред неколку недели, додека ја лижев пичката, пичката нејзина
влакната тонеа во моите усни, со нејзините дебели и мазни нозе
, таа беше стегајќи главата со задоволство, речиси ме става во
да ме затворат и затвараат внатре
пичката. уште
Ги лижев и голтав сите течности кои тој ги излачуваше од апетитот . Нермде
ми го лиже курот со голем апетит, но претпоставувам затоа што долго време не го лижеше, понекогаш ми го гризеше курот и болеше . И двајцата летавме над облаците .. се беше во ред, а се останато беше лага.. Нермин кога беше на 69 позиција , се сврте и го сврте лицето кон мене. Сега пичката и беше на мојот кур, трепереше од возбуда, ја триеше пичката на мојот кур, ја влечеше пичката еден по еден, не можеше долго да ја издржи оваа ситуација, и полека седна на мојот голем и дебел кур . почнав да танцувам.

таа беше постигнување на целиот пат до нејзините места, таа беше прави луд од задоволство, додека таа беше има најголема среќа во светот на мојот кур ,
таа не ме занемари, таа ја стави
прекрасни гради во мојата уста и ги лижев крвави . .Го вкоренив мојот дебел и слаб пенис во пичето на Нермин толку многу што таа врескаше и ги влечеше ноктите во тепихот на подот, а таа дури и ја помести масата на фиско на тепихот. Додека Ја ебев пичката На Нермин, и го пикав прстот во газот и го навикнав црниот бисер на курот.

Кога ја наведна главата во малата дупка за неа, жената која беше послушна до сега
одеднаш ми го извади курот од таму со раката и го врати во пичката. I
покажа почит, мислејќи дека не го сака ова, и продолжи да ја ебе пичката. Во близина на оргазам, јас легна
Нермин на грбот на тепих и прекрстени меѓу нозете,
фрлајќи ги нејзините прекрасни нозе на моето рамо и ставајќи ја нејзината пичка во сегашноста. Си го натопи курот во недопрената
делови од неа и ја извадија. Кога сфатив дека ќе ејакулирам, јас се шири и
моите нозе на страна и застана на Нермин. Нермин
отвори устата право под мене и беше на чекање да не отпад мојата
лигуши. Јас насочени кон устата На Нермин со мојот кур и ејакулирана насилно
.. Имав впечаток дека полев со градинарско црево.
Некои од моите сперма најде целта и се истури во Устата На Нермин, лицето и
вратот, и првата сперма која излезе со поголем притисок, пропушти целта
, прскани на тепих и извезени здолништа на троседот покритие, се шири на
капе сперма на телото со раката како масло од сончање и
од сега па натаму, океј човек таа погледна во моите очи
несвесно и го молела. Кога
Прашав зошто не си ме ебел додека си пиел чаша кока-кола за оргазам откако се ебел,
Јас никогаш не се ебев со мојот сопруг, тој умре пред јас
може да го ебам. Сега мислев дека ќе биде нефер кон него ако јас се ебеше, и јас се согласи со него

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 37  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In