Advertising

tube hotel


Здраво на сите, јас сум бил читање на овој сајт за долго време, и
Како да се забавувам читајќи приказни секоја вечер,
решив да ја напишам мојата вистинска приказна
Пред 4 месеци, ние направивме ангажман со мојата девојка од 4 години, Ајсе, и тоа беше меѓу семејството
, Ајсе, нашиот сексуален живот беше во ред и бевме вљубени еден во друг, ние
помина низ се без да ја земе нејзината девојка, и т.н. тетка Ајсе. се запознавме
Вујкото на ајş , нејзиното име
Дали Пıнар сите очи беа на него, вклучувајќи ги и

шилести чизми со прсти на црна мини сукња и без презрамки
бодису, боже мој, беше како секс машина, но моите очи не гледаа
некој друг Освен Ајş, но јас гледав на страна бидејќи е добро да се гледа убавината,
и секогаш кога ќе погледнам во него, тие секогаш беа на мене, на
прстени, игри и работи, младите пиеја во кујната
. Одевме во кујната од време на време, така што нашата срамежливост ќе исчезне, таа
беше таму на пролетта и таа почна да зборува Со Ајş Пıнар, а потоа пролетта се сврте кон мене и рече, ” Ајсе е
многу убав во младоженецот”, реков, ” Со среќа, сестра-во-
ло, ” и таа се смееше и одеднаш ме викаше Ајş Пıнар, реков зошто се смееш
, таа рече дека не ми се допаѓа, таа рече, ” не ми се допаѓа, умре, јас
може да се каже Пı, добро, тогаш Пı Сестра ” реков овој пат
Јас реков тој се смееше, мислам дека тој е добар, мислам дека тој е смешно, тој рече, ” Ти
“е симпатична”, рече таа, ” патем, нејзината тетка се грижеше за нејзините ќерки, реков дека е слатка
, зборувавме многу, се смеевме, крвта ми стана многу жешка, но не ја погледнав со тоа
око, тогаш реков не прашувај, чичко ми не дојде
.
“Тој рече да им честита и рече стоп, јас ќе се јавам, тој ја извади жицата, тој се јави, и тогаш тој доби
црвена, затвори ја жицата налутено, пред да можам да кажам што се случи,
животното повторно рече дека има кучки со него, јас ќе бидам луд, тој отиде во собата На Ајş
плачејќи и јас ја објаснив ситуацијата На Ајş, таа дојде до неа
после 5 минути и кажав што се случи. мојот вујко ни кажа кога тој рече дека тој направил нешто погрешно повторно
не повикуваа да играме ние игравме пролетта дојде кај нас и
почна да игра како ништо да не се случи, тој беше постојано гледа во мене, тој беше загледан во мене од должина до
време Е сите да се разделат. Ги однесов сите во нивните домови . Мојата работа е завршена. Се вратив дома. Таткото на ајсен рече дека ти е многу тешко, Но Пı вели, можеш ли да ја оставиш пролетта со тетка ти, секако, реков тато, пролетта се смееше без двоумење

Сакаше соба, Ајсе, драга моја, и реков дека ќе ја напуштам пролетта и ќе останам со
пријатели во Карсијака, реков дека ќе се напиеме нешто, татко и ‘ рече во ред,
Ајş се распаднала малку, но никогаш не размислувала за тоа.
Како и да е, ја убедив и реков, сестро, да одиме, јас нема да бидам
касно за моите пријатели, таа се смееше итро
и влезе во автомобилот на патот таа секогаш правеше бради, ајсе е многу среќен, не ја изневерувај кога ќе добие
оженет, таа се најде убав слатка личност како тебе, не грижете се
рече да направиш се пред да се ожениш. рече дека тоа е твое право, мој мускулу
беше појачан како никогаш пред таа рече ајсе сексдеде ќе биде многу
среќа што рече зошто реков дека твојот има бајка
реков дека сум супер навистина среќен, а тоа ќе биде
И јас би сакал да имам сопруг како тебе, она што јас не би се даде кога зборува , неговата
здолништето боли повеќе, неговата црна облека беше очигледно, и кога се обидував да се направи шега, тој го стисна мојот
рака премногу тешко, тој рече премногу тешко и тој го одржа повторно, овој пат тој нема да
не ме пуштај, еби ме, што би направил, стави ми го куров во мојот газ, мојот задник, мојата уста
, над мене, не ми кажувај да престанам тој ми го откопча патентот пред
Сфатив, почна да лиже и рече дека е супер или нешто лудо . Реков стоп
ќе имаме несреќа, рече тој, еби ме дома, добро, реков добро, ти си
ме заеба, љубовта ми рече, ќе ти дадам ноќ која никогаш нема да ја заборавиш, јас ќе ти дадам
ти сите мои дупки, реков во ред и како
веднаш штом ќе влезете во нивната куќа почнавме да се бакнуваме кога моите јазици танцуваа во нашите усти
тој одеше со лижење кафе од моите усни полека до мојот врат и моите уши тој одеше со цицање кафе
со свои раце
тој рече ајде, кора ме исклучи тој рече лижење и гризе се што му го соблеков со глуждот
чизми и прерамки бидејќи ми е смачено од чизми
Сакам да се ебам со чизми тој клекна пред мене тој беше толку цицање тој беше толку
тешко јас едвај може да се одржи на земјата
Што ќе се случи откако ќе си ја лижеш пичката, еби ме сега, љубов моја, еби ја тетка ти, ок, кучко, јас ќе се ебам
ти се повеќе и повеќе кога те проколнав, поминав толку време офффф
мојата љубов е побрзо ебам мојот сопруг тој беше стенкање велејќи да
беше прави таква брзина што и двајцата умиравме од задоволство 5 минути
Откако го пумпав, го зедов во скутот, течеше како водопад, ејакулиран 3
време, не можам да верувам
ти
патем, прекрасна е собата, па ве молам не излегувајте, се срушивме, запаливме цигара, ти си манијак, супер си, ќе ме ебеш, реков стоп, погледнав во телефонот , реков 22 пропуштени повици, реков, ја изедов дуњата, не испуштив звук, реков добро, каде си, љубов моја, не биди лута, Пıнар се наведна и почна да ми го лиже курот ми се допаѓа многу мојата љубов ајсем валахи

Пиевме многу, пролетта е во неговата уста, ајше, ќе полудев на жицата, љубов моја
сите заминаа, јас заспав
исто така, не грижете се , гледав во очите на пролетта кога реков дека те сакам толку многу, реков дека тресењето е
над и ја грабнав жицата, паднав во пролетта толку многу што не можам да го објаснам,
те молам влези ми во газот, еби ме во газот, ти го дадов во устата, ме направи
оффффффф ајгајггггггггггггггрч
продолжи ayyyyyyyyyyyy мојот маж беше вреска кога му рече на мојот сопруг
1 минута подоцна тој се навикна на тоа да душо да мојата супер
Го ебев за околу 2о минути јадев четка следната
ден
Но Пıнар е одличен, многу ебачи за сите

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 40  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In