Advertising

videos hotel


Да, дозволете ми да продолжам. Седевме на масата и појадувавме заедно со Дерја. Потоа
го остави чајот и ја крена масата. Таа се сврте НА ТЕЛЕВИЗИЈА,
седевме на терасата и почнавме да пиеме чај . Ми рече дека многу страдам поради тоа . Реков дека не сум лут и дека жена ми е задоволна со мене. Очигледно, јас секогаш те слушам, и двајцата имаат задоволство за 2 дена на грешка, јас се разбудам со мојата коса. Гледаш, не можеме да го споиме крајот.

Тој рече. Потоа го зеде празниот чајник со празни очила во кујната
. Тој дојде кај мене, брат, јас бев многу тесен, тој рече дека може да го симнам мојот покрив главата
. Реков можеби. Го соблекла хиџабот, си ја средила косата, си ја откопчала кошулата,
таа ги соблече чорапите, се разбира, не ја погледнав додека посегнував по чорапите.
Извини батка, рече дека сум премногу тесна. Реков добро. Моите очи беа
фатени на моите нозе, но тоа беше очигледно дека нозете беа влакнести, но
имаше епилација. Потоа почна да кашла. Којашто
јас треба да се направи, брат, не можам да го поднесам тоа, рече тој
што е мое душкало. Ја ставив раката на неговото рамо и му пријдов и реков ок
не плачи и јас го закопав во неговите усни и тој ја повлече устата и брат ми
Ми рече дека ми треба, но ти го немаш. Продолжив без да обрнам внимание и го проширив на
софа. Се соблеков гол. Му ги лижев усните, ушите,
гради и цицање. Потоа се соблеков. I
стави ми го курот во уста. За малку ќе ми го јадеше курот со години. Потоа ја лижев
нозете и по целата пичка. Беше мојот ред за последниот удар. Без разлика колку и да водите љубов, вие не знаете
излачете се половина час порано. Како и да е, прво
Јас го ставам мојот 17 см дебели, но многу дебели кур околу вашата пичка малку
, ајде, ајде, влези сега и мојот нов сопруг плачеше за тебе стар
. веднаш штом влегов, заебав и почнав брзо да се движам. аххх
нивните гласови ја покриваа собата, па дури и куќата. ТЕЛЕВИЗИЈА
Ја зголемивме јачината на звукот. Сум свршил 5 пати во
имавме секс како луд. Тогаш кога реков дека ако забремениш ,
и тој го остави својот брат. Мојот сопруг рече дека сум добивање на инјекција, не плашете се , тоа е
не можам да забременам.
Успеавме. Во наредните денови,
Ќе напишам дека работата ја претворивме во фантазија.

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 45  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In