Advertising

www.momysexson.com hotel


Јас сум згоден млад човек, 22 години, висок 178 метри со атлетско тело . Ќе ви кажам, настанот започна кога отидов кај моите тетки во Измир по 8 месеци воена служба
.
Тетка ми беше вдовица на 40 години, но сеуште беше многу чувствителна. Користев
да сонуваш за колковите цело време. Нејзината ќерка беше како ангел, таа беше ангел
. Отидовме да се забавуваат заедно една ноќ, ние
се врати околу 03.00, бидејќи имавме премногу алкохол, таа
рече дека треба веднаш да си легнеме
и отиде во спалната соба . нема

Бевме сами со тетка ми и мојот ум секогаш беше на нејзиниот прекрасен задник. Мојата тетка
станав и се влечкав бидејќи беше пијана, па ја прегрнав велејќи дека ова е можност . Мој
дик, кој веќе стана, беше на прекрасна тетка ми
газот и тетка ми беа запрепастени. Потоа таа
ми рече дека наутро ќе си легне и ќе оди на работа. Бев
сама со тетка ми. Сакав да ја ебам што е можно побрзо. Додека седев ми рече да се избањам
и приклучете го во вцд од филмовите таму, и додека ги разгледував филмовите,
Најдов порно филм и го гледав.

во меѓувреме, јас бев 31 и бев запрепастена од звукот на тетка ми стапки да
ме фати во собата и кога ја виде мојата 22 см рана таа направи месечината звук таа
дојде кај мене минатата ноќ таа рече дека е многу
импресионирана од тоа што го лепев мојот кур на неа и таа ме бакнуваше до смрт таа ме бакнуваше мене
како да ми беа усните се случува да се искинати ја положи на подот и се обиде да лижат нејзините гради почнав, градите беа малку доделување, но таа беше многу симпатична:) почнав да ја лижам
бели и пичко, тетка ми врескаше под мене, ајде човече, го сакам нејзиниот голем кур

во меѓувреме станав и му реков да го лижат мојот кур собата е вршење на неговата работа величествено
тој го лижеше до смрт во тој момент јас не може да им помогне, но експлодираат
како вулкан тогаш јас
почна да ја лиже неговата прекрасна пичка и прекрасен газ извртувајќи го. мојата кобра почна да се движи повторно
и не можев да издржам повеќе првото нешто што ми падна на ум беше да го ебам во газот но јас
не можеше да се согласи, рече дека воопшто не го направил тоа и се плашеше од
штета, па го направив тоа што тој го сакаше, почнав полека да ја ставам мојата пичка во главата
, гореше како оган, го ебев 20 минути во таа позиција, потоа го извадив курот и
го притисна во дупка во еден потег. Мојата тетка
викна до смрт, мислев дека е искината.
Ја ставив на половина, тетка ми, која сфати дека нема спас сега,
не ми пречи да го ебам задникот
.

ништо не се случи џини се соблече и трчаше до нас и се залепи за моите усни јас се ебев
тетка бакнувајќи ја ќерка ми моите соништа се обистини
тетка ми не можеше да го издржи повеќе таа ејакулирана и отиде на
бања почнав лижење нејзината пичка таа е луд, таа беше речиси луд дојде на човек да дојде на ohhhhhhh ahhhhhhhh ебам мене таа беше стенкање дојде, но имавме еден проблем, таа беше девица, јас сакав да ја ебам нејзиниот прекрасен задник

од друга страна, тоа беше на оган како да мојот кур беше одран мислев
имав цврст стисок на половината во мојот тесен газ и го заглавив мојот петел до коренот во импровизирана лежалка
сонот почна да плаче и животното велеше да ми го откине задникот од мене
го игнорираше и продолжи пумпање потоа
сакам да бидам вистински маж на сонот

Реков еби ја твојата пичка, тој се противеше, но залудно, јас го ебев мојот кур во еден потег
, крв течеше, да го скршив сонот, беше прекрасно
за среќа, сонот престана да плаче и тој само сакаше да ужива 🙂
Откако ќе се ебеше сонот за половина час, ние двајцата ејакулирана и отидовме на
бањата и таму беше мојата тетка и сонот. уште еднаш ја ебев главата
и спиевме таму 6 дена и ебев две кучки скоро секој ден
🙂

Сега се подготвувам да одам во Измир повторно:)

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 35  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In