Advertising

wwwkarina hotel


Бракот не убива ни љубов ни секс, господа. Се е во тоа да најдеш женска за да ти биде кучка во кревет. Поминаа 11 години откако се оженив, сеуште не можам да се уморам од ебење на жена ми. Сеуште ја ебам жена ми со возбуда и бес како првиот ден, и ја сакам се повеќе и повеќе секој ден. Помислете на Тоа на овој начин, Секс Приказни, понекогаш седнуваме и читаме секс приказни заедно, некои денови вклучуваме порно и се ебеме додека гледаме и ги пробуваме оние таму. Кога рече:’ Дојди да пишуваме за нашиот сексуален живот’, тој никогаш не се спротивстави. Тој рече: ‘ти пишувај, јас ќе го прочитам и ќе скокнам на него наскоро. Откако ќе имате таква жена, никогаш нема да се изморите од бракот.

Првиот ден кога се венчавме, ќе имаме невестинска вечер. Јас сум типот кој веќе имаше секс повеќе пати, нашиот беше договорена афера. Затоа што многу ми се допадна и нашите состаноци поминаа многу добро, реков, ее, кога ми се допаѓа овој сок, тоа ќе биде во ред. Но, таа е толку убава што не мислев дека е можно дека мојата девојка веќе е девица. Кога беше договорено, решив да не бидам вол и да се впуштам во разговори за секс. Полека го соблекувам венчалниот фустан, не сакав да се нурнам во главата од првиот ден. Ми се допаѓа жена ми, како и да е, сакав да доживеам нешто романтично. Веќе ја наместив хотелската соба што ја резервирав како соба на кралот, ја украсив и ги запалив свеќите.

Атмосферата е неверојатна, нашата е возбудлива и со нетрпение очекувам да бидам со него. Откако и помогнав да го соблече венчалниот фустан, видов бели прерамки под него. Но, колку убава облека и таа ги завитка своите полни колкови и гради толку добро…. Мојата алатка беше буквално поставена во воздухот во тој момент. Погледнав во нејзините очи и донесов една од моите раце до образите и ја грабна половината со другиот, влечејќи ја кон мене. Почнавме да се бакнуваме грдо, нејзините усни меки, Секс Приказна дебела и незаситна. Но се колебав. Обидувајќи се да биде нежен човек, има ли проблем? Реков. Откако рече малку, добро, таа рече,’јас сум девица, се плашам’.

Реков дека се ќе биде совршено и тоа ќе биде најдоброто задоволство во твојот живот. Никогаш не сум била девица, но не сакав да паничи уште повеќе со тоа што ќе и кажам дека кога беше доволно загрижена. Се што требаше да направам е да пристапам полека и романтично, да го лижам насекаде, да пукам во бакнежи. Многу добро го навлажнив. Неговата пичка беше толку мокра што водата ми течеше лошо на јазикот. Подоцна призна дека се обидувала да се здобие со знаење гледајќи порно филмови. Да се биде прв со девојка како неа, за мене беше неверојатно.

Текстот е прочитан поради неговиот гнев. Тие розеви мали брадавици беа лигави. Неговата пичка гореше потопло отколку што сум видел на било која жена, а влажноста беше ужасно иритирачка. Курот не ми беше голем, но се плашеше дека влегувам полека, влажно е сега, а ти си спремен да влезам, ќе почувствуваш и најмала болка. Реков, ќе се опуштиш и ќе уживаш многу додека влегуваш и излегуваш од него. Јас, исто така, се обидов да предложам малку. Го ставив мојот кур во дупката на нејзината пичка, туркајќи многу бавно во таа тесна дупка, но за да не се концентрира таму, и ги галев градите и ги цицав краевите со јазикот, ги стискав усните.

Неговата реакција покажа колку е задоволен во моментов. Забележав каква тесна пичка беше кога курот ми се лизна инч по инч. Мислев да се повлечам некое време, но со таква тесна пичка ме направи поцврст од кога и да е, буквално како челик. Нејзиниот воздишки и стенка во болка меѓу Нејзините Секс Приказни стенкања, која ја покажа наизменична болка, искрено ме претвори дури и повеќе. Оние стенкања кои покажаа дека е во болка ме натера да сакам да му го турнам курот. Но, штотуку се венчавме и не сакав да го вознемирам.

Кога влегов во овој неред, се обидов да се повлечам, но тој ме грабна за колкот и ми рече: не застанувај! Многу убаво! реков. Кога го рече ова, зедов воздишка на олеснување и нека одат на бавноста со воздишка и турна мојот кур до дното, се уште не е премногу тешко. Се чувствував како да допира нешто, и почувствував дека внатрешноста на нејзината вагина почнува да станува многу потопла и повлажна отколку што можам да опишам. Тој стенкаше од болка под мене и додека чекав секунда или две, почнав да ја ебам жена ми. Бев свесен дека сеуште те боли и тоа беше нормално, толку стегнато! Моментот кога сакам да забавам не, не! Тоа е премногу добра станица! таа ми викна меѓу нејзините стенкања. Оваа жена е неверојатна и мислев дека дефинитивно нема да ми биде доволно да ја ебам. Дали сакате да се ебам без да застанам на други позиции? Прашав. Но, без двоумење-да! реков. Го грабнав и го заплеткав, го корнев одзади. Додека неговата пичка веќе беше тесна, таа стана многу тесна. Мислејќи дека тоа не е потребно за сега, јас се разделија на споени нозе и во искривена состојба.

Јас го вкоренив повторно кога неговата пичка беше добро изложена. Ќе се прошири малку сега, кога мојот кур конечно ќе го допреше дното на неговата пичка. Сакав да го испразнам. Ја галев по колковите во дланките, триејќи го газот додека посегнував напред со раката и се стуткав на врвовите на нејзините гради. Беше толку влажно, што морав да го испразнам пред оваа невидена ведрина и топлина да ме предизвикаат порано. Врз основа на моето искуство, јас го зедов врз мене, сеќавајќи се дека жените ејакулираат најмногу кога тие ме газат.

Реков: ‘Душо, ти си во контрола, само земи ме, дојди со мене’. Му се допадна, потпирајќи се малку напред и ставајќи ги рацете на двете страни од мојата глава. Веднаш ги зграпчив градите и ги здружив, ги полнев краевите во мојата уста, нежно гризев и цицав и извикував. Седеше и стануваше, не беше лошо, почна да го тријат, по неколку обиди, конечно си го најде својот ритам. Групни Секс Приказни ми го влечеа курот до корен иако болеше. Таа беше во контрола, и како што лижев градите, нејзиниот стенка почна да темпо. Жена ми ќе ми сврши на курот…

Стенкањето стана погласно, и кога стана премногу, морав да и го покријам вратот со едната рака и устата со другата. Дури и да бевме во хотелот, ова беше премногу. Но, тој беше лут како да е одушевен. Неговата пичка беше натопена лошо, многу полошо! Пичка! Конечно ејакулираше официјално врескање и не можев повеќе да издржам и ја оплодив нејзината пичка додека полека ми го земаше курот! Тоа беше најдобриот секс во мојот живот. Со мојата девица жена. Не би поверувал ако некој ми кажеше дека ќе имам толку добар секс со девица.

После тоа, се беше совршено за нас, го боевме нашиот сексуален живот со различни фантазии, понекогаш тој и Јас.Секогаш кога мислиме дека нема што да се направи, еден од нас доаѓа со интересни понуди или изненадувања. Прагот на болка на жена ми е многу висок, и не ни остана фантазија дека не сме се обиделе напорно. Да ја ебеш жена ми во газот е совршено и за мене. Тие уживаат во секој момент и имаат секс речиси секој ден.

Се заебаваме дури и со менструацијата, имам жена која е толку напалена и задоволителна. Не постои само еден вид секс, ни маж, ни жена. Никогаш не сум ја ни допрел темата на ова. Но, не можам Да споделам Орален Секс, дури и ако тој сака. Бев лудо заљубен 11 години и премногу го сакам за да го споделам со жена, а камоли со маж. Тоа е совршено за нас да го споделиме нашиот гнев меѓу себе!

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
6 days ago 13  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In