Advertising

Wwwxxxmobile.com hotel


Не одев на училиште тој ден. Имав 18 години и бев средношколец. I
се враќав дома еден ден, кога не одев на училиште. Мајка ми имаше 43 години, султанот на моите соништа, така да се каже ,
жена како камен . Звуците што ги направив од возбуда го привлекоа вниманието на мајка ми, и таа веднаш се опорави. Бев во собата кога таа излезе. Кога мајка ми дојде кај мене, се плашеше да ми го види курот, но не можев да се скријам од возбуда. Таа виде што е тоа, кога рече дека си маж сега, ми беше срам.

Се вознемирил и рекол
треба да ејакулираш. Тој го зеде мојата рака или го однесе на
кревет
. Рече да го направиме тоа жив, ме соблече. Полудев кога ја видов. Тој бил пред мене. Рече: “нека се вика
тонот на господинот си секако беше променет. Додека го милував курот, таа беше
ја галам пичката. Зошто го правиме
ова, стави го со мене, учи од мене, наместо да учи од некој друг.”
. Бев луда. пред мене се приближив и го ставив. тоа беше влажна, тоа доби во лесно кога јас
почна да доаѓа и да си оди јас соблече вашиот градник и тоа беше како мал камен
Се гушкав во нејзините гради отидов во оган како луд јас ејакулирана во неа јас спиев на неа јас бев уморна таа рече ништо таа стави
ме на грб лежејќи на мене
таа почна да го трие одеднаш се претвори во еден куп ебам тој беше поставување прашања како дали некој ме сака тој ме вози луд кога му реков дека сум бил гледајќи го во бањата за неколку месеци, триесет и еден беше луд кога реков дека јас бев секогаш размислува за него. По долго време, ние ејакулирана, бевме уморни, тој лежеше до мене и ме бакна за долго време на моите усни .

Кога тој рече, мешалки почна Повторно Половина час подоцна, мојот кур беше
повторно стегната. Рече што сакаш. Реков мама.
Слушнав од некого. Реков дека ќе биде зад твојот грб, зошто да не, јас ја скршив твојата невиност
. Јас никогаш не го направив тоа, но јас исто така се прашувам. Тој рече. Никогаш не сум, но се прашувам. Повторно го извадив моето бебе, се приближив.

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 38  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In