Advertising

xxx hotel


Јас сум прво дете Во Семејство Со Источно потекло
и сакав да споделам со вас еден инцидент што го доживеав во селото пред нашата куќа да се пресели .

Имав пријател По Име Џемо и бевме многу добри заедно. Еден ден
ме однесе во неговата куќа. Во домот немаше родители. Имал две сестри,
од 18 до 19 години. Тој имаше убави сестри, но јас
тој никогаш не го гледал како брат на другарот.

Седевме дома, разговаравме со чемо во собата, постарата сестра на семо
дојде секој еднаш во некое време прашува дали ни треба нешто и речиси сакаше да знае за што зборуваме
. По некое време реков дека сакам да си одам дома. Во тоа време,
18-годишниот Аду ни донесе кафе и седна до нас, сфатив дека тој секогаш ме гледаше и
ме бараше, само што станав, неговата сестра џемоја ми се јави татко Ми и
рече дека те чека во продавницата

Додека јас и чемо станувавме и заминувавме, АДУ гледаше од позади како да ме прашува да останам
. Откако семо замина, се вратив и реков дека го заборавив часовникот тука.
ДОДЕКА го барав времето, АДУ се обидуваше да ме допре и да ми го држи курот, сега конците беа
скршена ја сакав и таа сакаше да ја земам мојата рака до нејзините гради и
прегрнувајте ги раменат

Го галев и се обидував да го соблечам. I
почна да го лиже насекаде. Како да умираше од задоволство. Ми рече да дојдам, ајде .
тој
рече не, бидејќи тоа боли толку многу, тој мора да ме ебеше пред

таа рече дека не може да го поднесе тоа таа лиже мојот кур таа сака да
одведи ме кај нејзината пичка и таа сакаше да ме заведе сега што ќе се случи вратата отворена
18-годишна ЅВЕЗДА дојде бев многу изненаден и ми рече дека јас води љубов многу добро
таа подготвени оваа игра со нејзината сестра и таа лижеше моите усни и
цицана од другата страна нејзината сестра лижеше рудникот таа не можеше да го поднесе

ЈИЛДИЗ ме замоли да ја ебам пичката на сестра и и ја предадов сестра ми и ми рече да се качам на врвот на
неа, јас полека се стави на мојата пичка и таа беше умира ОД задоволство АДУЈУ
Јас ја ебев ЈИЛДИЗИ во нејзиниот задник многу пати и двајцата се венчаа и
замина после тоа кога тато

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 43  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In