Advertising

xxxxxxx.sex.vedeo. hotel


Здраво, Јас сум Керим, сакав да споделам инцидент кој ми се случи. Не си ја видел мојата
полусестра за долго време, почнав да ја заборавам
но, по долго време, бев многу изненаден кога ја запознав, бидејќи
имаше совршена девојка стои пред мене, таа имаше
блуза, нејзините гради беа целосно тапи, црно здолниште над коленото беше повеќе од совршена, таа
го гледа тоа веднаш штом видов мојот орган почна да се зголемува, по краток разговор,
го поканив во мојата куќа на кафе, ние
се качил на автобус заедно, автобусот беше спакуван, го зедов пред мене, почнав малку триење откако автобусот се пресели, јас
беше прашан како ќе реагира, беше
како удел, тоа беше невозможно да не се почувствува алатката, но како да
собата почна триење против мене како да му се допадна мојот бог неговите колкови
беа совршени тој требаше да ги раскине моите алат панталони ние дојдовме до станица и
отидовме во куќата без да зборува јас веднаш заглавен на неговите усни собата беше лудо тоа беше
неверојатно одеднаш бевме во кревет голи имав врска
но, јас никогаш не сум спиела со некој со таков добро негувани совршено тело јас
беше луд што го лижев по него. ме молеше да му влезам во сокот од пичка му
беше празен јас полека се стави мојот кур во него тоа беше совршено тогаш
Го направив тоа откако тој не можев да станам од кревет за 6 часа сега јас
сакам да го видам повторно ќе одам кај него на одмор и ќе го ебам до крај

Thankyou for your vote!
0%
Rates : 0
2 months ago 38  Views
Categories:

Already have an account? Log In


Signup

Forgot Password

Log In